Pšenica 2014-2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel sme herbicid Pallas da se koristi na psenici koja je vec prskana sekatorom?
 
Ma gde mala, skoro poležu :osmeh: Apač, za sada se dobro drži !

cam00689.jpg
[/IMG]
 
A sunce vam vaše, odma nešto zakerate :osmeh: umesto da date ocenu pšenici jedan misli da se švaleram :)haha:) a drugi i ne zna da je baš tog momenta pirno neki vetrić........:osmeh:

Goran G. Toliko dugo si na forumu a još uvek počinješ rečenicu malim slovom !!!!!:haha: Izludećeš našeg moderatora Duško58 !!!!:haha::ppozdrav:
 
zito1.jpg
[/IMG]
zito2.jpg
[/IMG]Moje zito sejano krajem oktobra,katastrofalno oranje losa priprema,kao i setva jbg tako je bilo samo da se poseje nabijena zemlja,mokro tanjiraca gusi,lepi za tanjire...plug i udri kaisevi al eto tako je moralo 130kg 9 16 16 posejana Zvezdana,prihranjena sa 100kg urea i 100kg an nista nisam dirao niti je prskana od trave niti od bolesti....dvoumim se sta da radim da prskam ili ne?Licno sam za tretiranje ali me zanima vase misljenje?
 
Mislim da je ona pregurala kriticno,na slici izgleda jako zdravo,a za travu je gotovo,psenica otisla gore trava i ako je ima ostala dole sto znaci da je gotovo sto se tice korova.
 
neveruj u te novitete,ostavi je da zarđa pa ćeš prvi u selu imati priliku da skidaš pšenicu :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh