Pšenica 2014-2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Voleo bih od ovog strucnjaka da vidim malo useve ,samo tudje komentarise a nikad nesto svoje da postavi.
 
Nemojte tako ljudi,svakom se desi neki kiks.Zato je naš Robert naučio lekciju i ove godine će imati sigurno preko 4t po jutru,osećam.
 
Ma ne zezam sa njim sam mrtav ozbiljan, pa procitaj samo njegove postove narocito dok je bio moderator, pljuvao je po svima.
Stvarno odlicna kisa Momo! Mozda i ne godi toliko psenici koju jos nisam kosio ali ne jedim se, ipak psenica mi je posejana na manje od 3% povrsina, dok soja i kukuruz su na skoro 90%.
 
E pa zato i sluzi Poljoinfo forum, da se suoce misljenja i donese najbolje resenje, vidis li da sa njime poljoprivreda u ovoj zemlji cveta.:osmeh:
 
Nemoš ovo malo jada sačuvati, kud poleglo kud ga žgadija napala.::samo bes::Treba čuvara angažovati, sad što će oni da pojedu ali više raspu neg što kljucaju, šta je tu je ali ovde više neće ići pšenica.Ko nebude padavina sutra ću probati da je skidam ako bude malo sunca i vetra.
 
Neznam kako VI ostali, ali ja cu se teško ikad vratiti domaćim sortama. Jedino sa onom starom rapsodijom imam pozitivno iskustvo. Zao mi je sto je tako, ali je tako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh