Pöttinger agrartechnik

spasoje;587991 Dobio na poslugu ovaj plug par dana.Neznam koliko je zol.Šta reći.Na 15ha jedno 15. 20 puta zaglavio pa morao iznositi na neorano.To i nije strašno za 2 dana medjutim vrlo često nakupi oko grede pa proguta i ostane plastić nezaoran.Malene su mu daščice i nizak je. Mislim da ga nebi kupio a ima povoljnih...[/QUOTE je napisao(la):
to su glave skoro iste kao moje a kod mene gutaju masu savršeno
2cnje46.jpg
 
Pogledaj prostor izmedju deflektora i glavnog gredelja kod tebe a kod mene.Kod tebe ima čisto 20 cm.E tu kod mene krene da kupi pomalo pa sve više.
 
sasoje@ evo landsberga kao tvoj tj. komsijin samo klirens 80cm, a na tom tvom je 70 i to nije uopste malo, kod IMT-a je to visoki klirens...

attachment.php


i ovde su vece, tj. normalne daske...
 
Ajde da obnovimo ovu temu. Gledao sam na sajmu plug Pottinger Servo 25. Dali neko ima takav plug i kako je zadovoljan?
 
Leko zasto resetkasta daska?inace plug za 5,svidjaju mi se nozasta crtala.do koliko je konja namenjen?
 
Svidja mi se plug,lepo ore, ali Leko zasto ne jedno klasicno crtalo vec ova peraja?
Da si mene pitao za savet pre kupovine ja bih ti savetovao samo zadnje crtalo. Ja sam ta peraja imao na mom kverneladu ako ga se secas i nisam bio zadovoljan. Crtalo klasicno je ipak najbolje resenje. Inace plug odlicno ore i ako bih ikad kupovao nov za mog malog Johana ovo bi bila jedna od prve tri opcije.
 
Jednostavno nisam hteo klasicno crtalo,a mozda sam pogresio mozda nisam videcemo?Mlad sam naucicu :)
 
U nasoj zemlji ta nozasta rade jako lepo,zna da nakupi na njih ako se radi zakorovljena njiva(ali to je i do samog coveka),na zadnju glavu ide crtalo...ali resetkasta daska ni pod tackom razno za nas kraj,to sto muka sa njom cim nije bas suvo...
 
Plug je ekstra mi ga imamo od jesenas samo ima crtala klasicna .Ima sada jedan vario na akciji 3 brazde pune daske Potinger sluzio je kao demo nesto malo radio ,kome treba neka pusti poruku dobice broj kome da se javi
 
Leko čestitke i od mene! Inače i mi smo ovakvog hteli uzeti (doduše pune daske) međutim iskrsla nam kupovina kuće u komšiluku a prilika da se kupi dobra,kao i za plug za koji država daje povrat (a garanat sledeće godine neće) ali jbg ne može sve,pa smo ipak kupili kuću...
 
Odličan plug. Bacio oko kod nas na jedan takav polovan sa takim daskama, al lik nije mogo izdat račun i trgovina otpala. Kupio V&N 3 MS 950 Vario sa WY 400 daskom. Inače Pottinger je odličan plug, pogotovo sa punom dugačkom daskom ws46, odlično radi. Rešetka kad zaljepi (pogotovo kad mrzne) zna pravit sranje.
 
Upravo sada pored mene u Bačkom Petrovcu prošao Massey ferguson sa novim plugom Pottinerom Servo 25. Baš me zanima ko je pa da ga pitam kako je zadovoljan.
 
Nazad
Vrh