Pöttinger agrartechnik

moj pöttinger juce sam pazario
K_p_212_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
K_p_213_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
K_p_218_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
E ovo je posao, zatvoriti u jednom prolazu odmah brazdu, svaka cast, jako lepo izgleda oranje.
 
Koju onda operaciju jos planiras?
Ni kod mene nije sjajno i razmisljam sta jos da uradim.
 
Kako transportujes paker sa njive na drugu njivu ili kuci kad ides?Moze li koji video u radu kako to ide?
 
Samo jos da zatvoris pore i sprecis isparavanje vlage tokom zime i ranog proleca dok nebude moglo da se udje u njivu.
 
zk1ms6.jpg
Dobio na poslugu ovaj plug par dana.Neznam koliko je zol.Šta reći.Na 15ha jedno 15. 20 puta zaglavio pa morao iznositi na neorano.To i nije strašno za 2 dana medjutim vrlo često nakupi oko grede pa proguta i ostane plastić nezaoran.Malene su mu daščice i nizak je. Mislim da ga nebi kupio a ima povoljnih...
 
Par slika iz Pottinger fabrike:Montaza 7-braznog polunosenog plug
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
zatim taj plug namontiran:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Alat koji svi koristimo pri montazi raonika pa i u fabrici:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Tipovi pretpluznika koji se ugradjuju:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
Ovaj monitor u fabrici prikazuje normu koliko plugova treba da se sklopi za smenu,koliko je sklopljeno,koliko je kasnjenje za odredjeno vreme...
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
I naravno kao u svakoj dobroj (radionici)fabrici tu je slika sa inspiracijom za posao:
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
spajki
prenosim ga sa prednjom hidraulikom. u kukuruzu mi je završio posao,a u strnjici tanjiranoj nisam ga vukao jer se prosipalo kao da sam dva puta preko oranja prevukao taj valjak
 
Nazad
Vrh