OVNOLIKI KUNICI

Pozdrav !
Vi sto mesate rase gledajte da prilikom parenja uvek zenkabude krupnija od muzjaka a vi razmislite zasto.(moj savet nemorate da ga prihvatite). :ppozdrav:
 
Pozdrav peto1!
U potpunosti se slazem sa vama ja sam odgajivac ovnolikih kunica i samo ovnolikih kunica.
Podrzava svakog drugog odgajivaca bilo koje druge rase kunica pa i avlijanera.
 
Brankojlo! ::svaka cast::
Nisam ja vozio kamion vec je moj tata... Ali zajedno gajimo kunice... Posalji mi tvoj broj mobilnog da se cujemo. Mozda cu i dolaziti do N.Sela kod prijatelja...
 
Da li neko moze da mi objasni koja je po pravilu boja kod ovnolikih i raspored sara?
 
123!!!!!!!!
Dozvoljen je u svim cistim bojama i Ovnoliki sarac.
Kod ovnolikog sarca pozeljno je da njihov crtez bude plastast.
Sto znaci obojeni crtez pokriva ramena, ledja,zadnji deo trupa i glava treba da bude tamna kao i usi .
pozdrav :D
 
123!!!!!
Moji ovnoliki sarci!!!!!
Zenka!
11git5i.jpg

Mladi muzjak!
2a80z82.jpg
 
Pozdrav Gajo!
Lepi sarci ,svaka cast!
PS.
Da li imas broj telefona onog tipa sto na berzama prodaje prstenove za obelezavanje (zivine,golubova)
 
Pozdrav svim kunicarima i ljubiteljima ove rase!!!!
Evo jedna slika buduceg priplodnjaka kod mene.
2a7g6y0.jpg

Pocela tema da nam pada sve nize :zli:
 
Pozdrav kolege!
Gajo svaka ti dala,ali od srca!
SOS
Procitao sam tvoju poruku sve je OK ,ali nema sanse da ja saljem kunice bilo postom bilo autobusom iz prethodnih losih iskustava.
 
Evo malih bandita starih 15 dana, ovaj najveci sto seta je premesten iz drugog gnezda gde su 2 bila mrtva i jedino je on preteko pa je prebacen kod ostalih 9 malisana.
28jhema.jpg

a1mmia.jpg

10dxkio.jpg

Ceo kavez sa zenkom u cosku.
 
-za gaju ili nekog drugog majstora ovnolikara"
Preskoči mi maleni ovnoliki(31 dan starosti )kod kalifornijskih,i fino on proveo nekoliko sati kod njih,ali problem je nastao kad sam ga vratio njegovoj mami.Grize ga stalno i nakon što sam ga istrljao o nju i o ostale male.
Morao sam ga odvojiti i da ne bude sam još mu jednog pridružiti.
Dali bi ga grizla i dalje,da sam ih ostavio zajedno??
tata pengo;
25jf6h1.jpg

mali odvojeni radi stare klopave teta klare koju za kaznu nisam htio slikati a i ružna je brate :haha: više kozolika :haha:
2n8udl4.jpg

(ne čujem dobrrro :haha: :haha:)
2ui8bbn.jpg
 
Zeco!
Lepi kunici! :D
Meni licno ........................ovaj sto slabo cuje bice jako lep(bar mi se tako cini)
Jel' ima jos malih ili su samo ta dva?


Ps. ''majstora'' ja samo volim ovu rasu kunica :zli:
 
Nazad
Vrh