OVNOLIKI KUNICI

Da malo oživimo temu,jedan dečko,okoćen 3 dana posle nove godine,meni je jako simpatićan

21021960.jpg
21021959.jpg
21021955.jpg
 
Danas stigla nova krv u moju ergelu. 0-1 bela zenka ovnolikog kunica. Odgajivac Mancic Branislav iz ZR.

21nfvd5.jpg


2a5chlt.jpg


2hcq3hx.jpg


Okocena 05. 05.2013.
 
Zelim ti puno uspeha sa njom.Lepa je,malo kao da se stidi,treba joj malo vremena da se privikne,Pazi da ti Sosa ne uzme Bacvanina po svoje pa da zaboravi na druge svalerke.poz.
 
Hvala na pozivu i rado cu se odazvati samo ako jos uvek imas onog zecijeg kulena :haha::haha: a posle moze i kafa :osmeh:
:ppozdrav:. Ma nema da nema moze samo da nestane:haha:a i aperitiv pre kulena ( onaj na lovacki nacin "hruska iz fruktala"). :ppozdrav:
 
Tema nam je totalno zamrla,evo par slicica mojih ovnolikih da se malo razbudimo
muzjak 11 meseci
dscn3245.jpg

njegov brat
dscn3240.jpg

dve mlade zenke 5 meseci
dscn3226.jpg

dscn3227.jpg

i jedna neobicna fotografija haha
dscn3246.jpg

pozdrav za sve ljubitelje ovnolikih kunica
 
Bas su lepi svidja mi se sto imaju belu bradu i bas su veliki ako pogledamo sangarepu na drugoj slici.:osmeh: Puno uspeha
 
Hvala Poni. Jesu veliki, ali je i ta šargarepa mala. :osmeh:

A što se tiče bele brade, to je jedna od karakteristika sive boje (tj. divlje sive, pošto siva boja ima 7 nijansi), kao i beli stomak, donji deo repa, vrhovi prstiju, svetla dlaka oko očiju i ispod nosa. Nešto što mnogi kunićari ne znaju, nažalost. Takođe, svaka nijansa sive boje ima odgovarajuću donju boju, međuboju i pokrovnu boju. Više o tome možete pročitati na ovom linku: http://www.zecovi.net/pasmine/Aguti-grupa-boja-kunica.htm
 
Nazad
Vrh