Otkup kunića

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Otkup mesa kunica

Ne Objave na radiju kad pocinju otkup i cenu
 
Odg: Otkup mesa kunica

Nesto su cesto u blokadi i akcije im ne stoje bas najbolje. Neznzm kako isplacuju otkup. Sigurno da se ceka do nedogleda. Dali je neko poslovao sa njima i bio redovno placen? ::novac::
 
Odg: Otkup mesa kunica

Pre ~5g sam predao za starca, pre 3g svojih 20ak nisu zakerali iako ih je bilo i ispod norme,za nedelju normalno isplaceno.
Cene se nesecam,ali znam da sam konstanovao da na pijaci za ocisceno ne bih tolko dobio jedino bi mi ostala koza koja nikom netreba u creva za macke.
 
Odg: Otkup mesa kunica

@ivanhoe

Nema nistkve novije informacije. ove su dosta stare ko zna dali opste jos funkcionise.
 
Odg: Otkup mesa kunica

Letos je funkcionisalo,secam se oglasa i komentara "dobra je cena"
 
Odg: Otkup mesa kunica

Nasao sam coveka koji otkupljuje kunice, po mogucnosti panon-bele, on sam ima kako rece oko 70-ak zenki-majki, a i usluzno otkupljuje, cena je 170 din/kg.
Rece da ne dolaze u obzir kalifornijski i novozelandski, zasto - pojma nemam.
Sledece nedelje bih trebao otici do njega da vidim kako on to drzi, uslove i slicno. Nista ne ide ne ugovor i slicno, ali rece da je za tim stalna potreba.
 
Odg: Otkup mesa kunica

zid-024 je napisao(la):
Nasao sam coveka koji otkupljuje kunice, po mogucnosti panon-bele, on sam ima kako rece oko 70-ak zenki-majki, a i usluzno otkupljuje, cena je 170 din/kg.

Oderane ili ziva vaga.
 
Odg: Otkup mesa kunica

peto1 je napisao(la):
zid-024 je napisao(la):
Nasao sam coveka koji otkupljuje kunice, po mogucnosti panon-bele, on sam ima kako rece oko 70-ak zenki-majki, a i usluzno otkupljuje, cena je 170 din/kg.
Da li je to covek sto drzi na Makovoj Sedmici tu kod Subotice....

Oderane ili ziva vaga.
Post je spojen: [time]1266510655[/time]
_________________________________________________
Uredu ako covek da je kes na ruke odmah,ali na cekanje nema sanse...
Ja mislim da znam koji je iskljucivo drzi panon bele.....
 
Odg: Otkup mesa kunica

a i cena je smesna...za te pare,pre cu ih poklati i opiciti neki rostilj..... :cao:
 
Odg: Otkup mesa kunica

bilo kome ko nije iz MK :haha:inace ovde naj niza cena je 5 eu citam ive cene koje pisete ovde pa mi nesto ne ide u glavi
 
Odg: Otkup mesa kunica

SaskoMk je napisao(la):
dobro aj recite mi koja je cena za kilogram zecetine kodvas
Ja prodajem za 200din/kg žive vage... mešanci, a za stalne mušterije ima povoljnost da im oderem za džabe!
 
Odg: Otkup mesa kunica

Sta vam je ljudi ja drzim panonce i jedan kunic od 2.5kg izadje 360din.merio sam u gram,ako dodje do ovoga.taj lik je posrednik radi za zemun polje,nek neko sazna koja je cena direktno u zemunu.Il ce da zaradimo il ce da uzivamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh