Oranje

Која је марка овог Драгановог плуга, да видим имају ли двобразни и која му је цена.
Vidi na sajtu agro standarda, oni su ga prekrstili u Dominator plugovi, a zvanicno Tursko je Aktaslar, ako sam dobro napiso 😂😂
 
Pa nemam ja nikakav problem sa menjacem niti sa bilo kojom funkcionalnosti traktora. Sve je u odlicnom stanju.
To sam pricao o zvuku u cetvrtoj brzini nizbrdo ds se javlja taj zvuk ali i on sve manje. A zivo me zanima sta je u pitanju..

Ono sa cime imam problem, to je sa snagom i tezinom mog traktora za zemlju koju obradjujem jer se bavim samo ratarstvom. Pa se ozbiljno razmisljam da ga okacim u oglase i kupim dugo zeljenog 7011
 
Juce jedna iz brazde. Peskovita zemlja, orao po mrazu rano ujutru a posle kada je popustilo malo lepilo za tocak ali islo juce ceo dan.Miseva koliko hoces. Nikada mi se nije desilo da na njivi,bude preko 20 vetruski, imali su rucak i veceru a tek kada su se one povukle stigla ekipa belih galebova. Vetruske su spore pa im promaknu misevi ali zato galebovi istrebljivaci. Posle dugo vremena video sam i jednog stepskog sokola. Bilo je i za njega gozbe da bi na kraju stigla i lisica mlada. Bas lep dan u oranju.
be272278ff2156a284688fe7780df591.jpg


Sent from my S60 using Tapatalk
 
Оги, јел то ермо? Или сам ја нешто побркао - неко је качио слике ерма.
 
Ovo sa slike ore Lemken, ermo odmarao nedelju dana jer rusvaj koji ga vuce morao je da uradi lezaj u menjacu.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh