Oranje

Nije na tim slikama, nego sam nocu otisao da orem i vidim traktor se nakrivio jace,ujutru kad sam premerio spustio sam tocak.

Tu na slici de nemam nikog ispred tu je do 30cm, na slici de je 560 ispred tu je oko 25cm.
 
Olalija koji heder je bio na kombajnu?
Ja sam radio iza 4 kombajna i majstori se nisu proslavili sa hederima,iza jednoh uopšte ne mogu da radim iza 2 mogu ali hože sa vremena na vreme da zaguši i iza conspeda ide ko podmazano.Mada je kod nas katastrofa za rad .Ovako malo orano u ataru na današnji dan ne pamtim od kad se bavim poljoprivredom.
 
Olalija koji heder je bio na kombajnu?
Ja sam radio iza 4 kombajna i majstori se nisu proslavili sa hederima,iza jednoh uopšte ne mogu da radim iza 2 mogu ali hože sa vremena na vreme da zaguši i iza conspeda ide ko podmazano.Mada je kod nas katastrofa za rad .Ovako malo orano u ataru na današnji dan ne pamtim od kad se bavim poljoprivredom.
Fantini LH3 šestoredni.Iskustvo mi govori da puno zavisi od sejalice,radio sam ove jeseni čoveku uslužnu vršidbu gde je sejano četvorednom sejalicom a sastavi od 80-110 cm.Katastrofa istarupano,kombajner kaže da ne zna šta da prati,još kad krene da vrše od klinova,da se dereš...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh