Oranje

Prošle zime sam or'o 12 noći za redom jer je danju bilo blato i loši uslovi a noću mraz i teška magluština.Danju se spavalo koliko se spavalo, ovaj došao, onaj prošao, telefon zvoni kao na centrali i u proseku spavanje se svede na 4-5 sati.Noć je za odmor i spavanje a dan ne.Navukao sam se zime samo tako, skroz sam se poremetio i okrenuo za 360 stepeni, radiš mehanički kao robot sa njive na njivu, .ebeš ti taj pos'o.Najbolje je odraditi sve poslove dok su dani iole normalni pa posle 'laditi.
 
Колега само здравља за орање се не секирај ниси једини ,биће времена и прилике. :ppozdrav:
 
U Vrscu ima bas puno,samo sto ne objavljuju tacno stanje. U Kovid ambulanti se ceka 4-5sati. Sva sreca sad jedna privatna klinika radi Anti-Gen inace ne bi nikad stigli na red
 
Nema. Ima plivajuću hidrauliku, ali to isključim u oranju zbog okretanja pluga, onda digne višlje. Stvarno je tanak taj spoj izmedju kugle i navoja. Plugu srećom nije ništa pao u oranje na mekano. Zavarili i evo peglamo dalje...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Drugar ima istu kombinaciju pluga i traktora. Slomio je obe strane. Sad idu zavarene.
 
Ima nas još takvih samo ĆUTIMO. :eek::rolleyes:o_O
Mene hvataju razni napadi panike i grize savesti kad udjem u ovu temu, ljudi poorase i brda i dolove a ja jos nisam nista pipnuo, svaki dan nekog posla kao da je zadnje vreme doslo.
Treba djubre da razbacim pa onda krecem polako

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Drugar ima istu kombinaciju pluga i traktora. Slomio je obe strane. Sad idu zavarene.
Izgleda da je to loš kvalitet a ne samo teške mašine, taj traktor je i predviđen da nosi teško, sve to postaje polako plastelin tehnologija a cene sve bolje, što više šljašti i sija od tih kojekakvih lampica i senzora sve više se kvare ali no.
 
Nazad
Vrh