Oranje

Odg: Oranje....

Farmer Bob je napisao(la):
Za @Matija CASE - lepo ti je oranje,ali korovi ti nisu tako veliki.Zar vi ne radite sa totalom?
ma na toj zemlji i nisu bili tako veliki ali na ostalim zemljama su bili veliki...ne radimo sa totalom nego onda ga u kukuruzu uništimo do kraja
 
Odg: Oranje....

MATIJA CASE 5140 je napisao(la):
Farmer Bob je napisao(la):
Za @Matija CASE - lepo ti je oranje,ali korovi ti nisu tako veliki.Zar vi ne radite sa totalom?
ma na toj zemlji i nisu bili tako veliki ali na ostalim zemljama su bili veliki...ne radimo sa totalom nego onda ga u kukuruzu uništimo do kraja
Nikad ja u kukuruzu nisam imao taj uspeh u borbi protiv sirka kao kad total odradi posao!
 
Odg: Oranje....

evo sto sam nasao jedan zanimljiv prilog :bravo:
[youtube]IM1bhF_s6l0[/youtube]
 
Odg: Oranje....

svaka joj cast, zadivljen sam, ocu da ju zenim!!! a miray mi netreba, ona jei vise nego dovoljno :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Oranje....

marko d je napisao(la):
Da vas pitam,jel vi ukljucujete blokadu diferencijala tokom oranja? :ppozdrav:
kad oremo sa rakovicom ima uslova kada se ore celo vreme sa blokadom,torpedo nikada,jednom sam naleteo na slatinu i upao sam do kartera nebi se izvuko bez blokade,pa sam onda samo i ukljucio :ppozdrav:
 
Odg: Oranje....

kombajner je napisao(la):
marko d je napisao(la):
Da vas pitam,jel vi ukljucujete blokadu diferencijala tokom oranja? :ppozdrav:
kad oremo sa rakovicom ima uslova kada se ore celo vreme sa blokadom,torpedo nikada,jednom sam naleteo na slatinu i upao sam do kartera nebi se izvuko bez blokade,pa sam onda samo i ukljucio :ppozdrav:
Pa naravno kolega nasa konfiguracija terena je takva , a smolnice mekane ko pena :haha: :haha:
Salimse , ima tema Torpedo pa mozes tamo da ga hvalis :haha: :haha:
@marko d
Iskoristi masinu , stedi diferencijal i gorivo , smanji proklizavanje . Nece nista da naskodi blokiranjem
zavisno od traktora na celu njive , iskljuci :D
 
Odg: Oranje....

Rale 83 je napisao(la):
kombajner je napisao(la):
marko d je napisao(la):
Da vas pitam,jel vi ukljucujete blokadu diferencijala tokom oranja? :ppozdrav:
kad oremo sa rakovicom ima uslova kada se ore celo vreme sa blokadom,torpedo nikada,jednom sam naleteo na slatinu i upao sam do kartera nebi se izvuko bez blokade,pa sam onda samo i ukljucio :ppozdrav:
Pa naravno kolega nasa konfiguracija terena je takva , a smolnice mekane ko pena :haha: :haha:
Salimse , ima tema Torpedo pa mozes tamo da ga hvalis :haha: :haha:
@marko d
Iskoristi masinu , stedi diferencijal i gorivo , smanji proklizavanje . Nece nista da naskodi blokiranjem
zavisno od traktora na celu njive , iskljuci :D
ne hvalim pricam ono kako znam i sta mislim :D
 
Odg: Oranje....

Ma ni ja ne orem sa blokadom.... Ona je tu samo ako nešto iskrsne da pomogne a ne da se sa njom radi ceo dan.... A ako ti često treba blokada znači da preopterećuješ mašinu, ili da odnos snaga/masa i balans traktora nije adekvatan ili da ti je priključak velik i slično...
 
Nazad
Vrh