Oranje

Odg: Oranje....

Ne znam o čemu se radi ali verovatno dobro ide čim ih je toliko u ataru.
 
Odg: Oranje....

Ja sam orao prekljuce kukuruziste. Islo je lepo samo sto je plug izvaljivao zamrznute ploce debele i preko 10cm blize leniji tamo gde su gospoda zaobilazila brlje pa isla mojom njivom...
 
Odg: Oranje....

Kod nas negde ide oranje ali ima i propadanja.Šurak je predhodnu noć orao a jedan je propao pa su ga danas jedva izvukli.
 
Odg: Oranje....

Komsija na njivi pored je vec orao sa 558 ali je zaobilazio mlaku na sred njive jer se zaglavio pre nego sto sam ja dosao. Sreca pa je jedan ULT uzgrcao stajnjak na njivi 200m od njega i hteo je da odvoji 5 minuta da ga izvuce...
 
Odg: Oranje....

Bubu je napisao(la):
Komsija na njivi pored je vec orao sa 558 ali je zaobilazio mlaku na sred njive jer se zaglavio pre nego sto sam ja dosao. Sreca pa je jedan ULT uzgrcao stajnjak na njivi 200m od njega i hteo je da odvoji 5 minuta da ga izvuce...

fotografisao si, možda neki video zapis ? ::namigivanje::
 
Odg: Oranje....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=76oUUt74RtQ[/youtube]



ubačeni youtube tagovi
 
Odg: Oranje....

poz!

danasnje oranje, pre poddne nekako, ali kad je sve popustio uff, uff evo slike
Post je spojen: [time]1294373290[/time]
_________________________________________________
nece da prihvati slike, nesto sam pogresio, molim za help! :sta:
 
Odg: Oranje....

Sta bi bilo najbolje da se doda na plug da bi sto vise usitnilo zemlju :sta: :sta: Ja sam razmisljao o krilu drljace ali,ovde ne forumu,sam video da stavljaju i ono "'tolumbe"'od setvospremaca i neznam bas koliko bi to sitnilo??Sta bi bilo najadekvatnije?
 
Odg: Oranje....

Možda predplužnjake...

CVEJA Po je napisao(la):
Sta bi bilo najbolje da se doda na plug da bi sto vise usitnilo zemlju :sta: :sta: Ja sam razmisljao o krilu drljace ali,ovde ne forumu,sam video da stavljaju i ono "'tolumbe"'od setvospremaca i neznam bas koliko bi to sitnilo??Sta bi bilo najadekvatnije?
 
Odg: Oranje....

Da li predpluznjaci usitnjavaju zemlju i da li opterecuju traktor?? :sta:
Post je spojen: [time]1294426335[/time]
_________________________________________________
bojcetic je napisao(la):
Parker valjak ili "'tolumbe"' kako ti zoves.

Bas to :D
 
Odg: Oranje....

IMT-550 je napisao(la):
boki je napisao(la):
Milose svaka cast za tako dugacak snimak ::svaka cast::
Bas dugacak , nikad YouTube da ga otvori , nesto ti manje hvata prva glava na plugu koliko sam uspeo da vidim , "brzinom svetlosti"....... :haha: :haha: :haha: ::namigivanje::




kada uđe u teže zemljište onda vata dobro namerno je pomeren pulg za jednu rupu,a što se tiče duzine snimka to je prvi snimimak koji sam napravio.sada sam skonto kako treba
 
Odg: Oranje....

ja danas malo orao..i dosta je tesko..
25p4pcy.jpg
zvd4if.jpg
 
Nazad
Vrh