Oranje

Ne bih znao da ti kažem ja sam išao na neki oko 100 ks za lake poslove pa sam konkurisao na njega ,tek posle sam saznao da je ista priča kao i DF samo zbog tih euro normi brend L dolazi u toj opremi a DF u drugoj ,naravno ako baš hoćeš beli sa euro 5 ,može i to.
Kad je izašao konkurs cena je bila 36 sad je 38 a od 1.1 je 39,5 plus PDV.
 
Upravo tako talianu sam i ja informisan, samo sto sam se ja dogovarao i isprobavao traktor u Agrostadt-u. Moze da se doda oprema samo onda nije po toj nizoj ceni, i normalno ceka se na isporuku. Ako me secanje nr vara mislim da je bio jedan zimus na stanju cekao je isporuku ali manji od 80 ili 90ks sa elektro reverzerom i EHRom.
A DF 5110 G kog imaju tamo u ponudi je bukvalno isti traktor, samo sa vecim paketom opreme i cena za taj je 49k + pdv, ali ne secam se sta jos ima dodatno osim EHRa, elektro reverzera i 3 powershifta. A zimus kad sam prvi put isao da gledam mislim da je bio 4-5000 jeftiniji.
Ali kako rekose i on moze da se poruci sa manje opreme po zelji.
 
Poslednja izmena:
Аха, по овој ветројебини и по блату, сад је права прилика да се истера риђан и да се ради....какав би то арбајт био...проклизавање минимално, ал зато све се белиииии иза и испред...сам бразда црна...
 
Moram do odem do kolege u susedno selo da ga nagovorim da kačimo plugove pa kod njega u njivu na oranje....😂
Ja s Vladimireca a on sa Štore "kabriolet"...😂
Teram ga, ajde, kasniš novokomponovani ratar, sav svjet već završio, kad ćeš, ima vremena....😅
E sad ćeš uzorati 4 jutra s " kabriolet"....😁
Nešto mu se nije svidela cijena uslužnog oranja, koga god je pitao nije hteo ispod 8.000....
Posle ovoga snijega biće mu i 10.000....😆
 
Bila je po koja pahulja ali se ne zadržava ,mislim na taj "Melenački sneg".
 
Код нас лепо навејало деца му се највише обрадовала, а мене мука нит могу орати нит могу у лов да чекам лисице. 😭😭😭
 
Nazad
Vrh