Oprema za seno i senažu

15ak ha. Ako se sloze kocice, kupicu ovu biciklicu.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока

Petre, u svakom slucaju bolji je od vila:osmeh: Sale malo, radio sam i sa takvim i moze da posluzi. U svakom slucaju kvalitet rada i brzina se ne moze porediti sa standardnim rasturacem sa 4 glave kojih bar danas u ponudi ima koliko ti dusa zeli:ppozdrav:
 
Ume da namotava seno oko tockova kada je malo veca masa. Takodje, ne moze tako lepo da rasporedi seno iza sebe vec ga malo uzdigne i ostavi u redove(takodje u vecoj masi). Radio sam sa njim, ne pisem napamet. Vec 5-6 godina imam Fahr sa 4 glave pa je lako uociti razlike.
Nemoj da mislis da ces pogresiti kupovinom, cak naprotiv. Ali ipak mislim da ako imas sredstava uzmes Fahr ili Kuhn koji se mogu nacu za cca 500e.
 
Hvala, bas to sam zeleo da cujem, iskustvo od coveka koji je radio njime. Ne ide mi u glavu kako ne moze lepo da rasporedi masu pozadi, kada radi na identicnom pruncipu kao Fahr itd. Mozda su obrtaji previse redukovani preko ovih remenica, pa mu treba veci gas da bi radio bolje.
U svakom slucaju, ako uspem da ga dobijem po ovoj ceni, kupicu ga.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Da se pohvalim da sam se ponovio danas sa novom kupilicom za sijeno...sunce....
Imam ja onu lifamovu trakastu kupilicu al sam sa njom totalno nezadovoljan.Kupilica me je kostala 1120 maraka
 
Da li znate gde mogu da nadjem podatke o vucnom senaznom kombajnu klas jaguar 40?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel popravlja ovo neko ili ima negde da se nabavi novo? Potinger balerina
71688a50e800842c944619298d08b6da.jpg


Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Posto ti je postansko sanduce puno, ne mogu ti odgovoriti na pp, pa da ovde napisem.

gabricn je napisao(la):
Pozdrav kolega,moze broj od Nese?

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Evo ti broja njegovog sina

Nikola 0638261436
Ako ti se ne javlja javi mi da pronadjem i Nesov broj.
 
Taj Neš(k)o mi je letos dva puta slao pogrešan tanjirasti zupčanik za Kuhn balerinu, i ako sam mu drugi put poslao stari da ne pogreši. Najzad me je uputio kod nekog čoveka iz Vitanovca koji radi za njega, pa je on napravio po uzorku. I opet sam morao da ga nosim kod strugara na doradu.
 
Nesko ima ali kaze da je za prednji hidraulik a ovaj drugi ni nema. Moracu fleks i aparat za varenje u ruke i pravit...

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Cije sunce grablje uzeti, ada ili imt?
Komsija ima adine ali nisu nesto... da li su bolje imt?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh