Okupljanje

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.521
Ako si to poznat si mi strasno :osmeh: ko pravi sledece okupljanje da kaparisem mesto odmah sad :osmeh:
https://www.facebook.com/goran.galetin

- - - - - - - - - -

Samit lokalnih paora odrzan u okolini Obrenovca na temu usvajanje mera radi borbe protiv negativnih posledica klimatskih promena kroz smanjenje emitovanja crnog dima iz auspuha bogoca IMT 558 kroz upotrebu najnovijeg izuma Žute ručice.Proteklih godina u internet saobracaju sve česće se pojavljivao termin "Žuta ručica" koji se siri od kako su alternativne grupe na facebook-u objavile dokumenta istrazivacke jedinice Akademije nauka u Novom Milosevu a koji ukazuju da su svetski promovisani podaci o upotrebi Žute ručice i njenim prednostima u odnosu na standarnu opremu zapravo namestaljka,odnosno svesne lazi i obmane uzeg kruga ljudi sa posledicama po celo čovčanstvo i nesagledive posledice po daljni opstanak IMT-a 558.Predsedvajuci je bio @Nikola Ilić

T110

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Avg 2017
Poruka
1.373
Komšija na tvom mestu bi se pokrio po ušima.
Nas 'domaćina' je bilo svega jednocifren broj a ti nas izdade. Prijavio si se pa otkazao, pa si sad malo pokvario reputaciju..
Ja rekoh ako obaveze dozvole niti sam rekao dolazim niti sam rekao da necu, a Bogu hvala uvek mozemo da popijemo i da se ispricamo nismo Turci :ppozdrav:

Dulkaarpad

Član
Učlanjen(a)
19 Mar 2011
Poruka
2.023
Dobro, to vi znate, zavisi... ko sta hoce. Ko hoce na "krkanje"... a ko hoce... nek' ide u aquapolis :haha:

Dulkaarpad

Član
Učlanjen(a)
19 Mar 2011
Poruka
2.023
Ja ne mogu da pratim sta ti Gorane zapravo hoces... te okupljanje u Segedinu, te neke kobile, te neki sajam...

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
31.588
Bio u decembru koncert Nightwish u Budimpešti i nisam mogao da nađem saputnika odavde a ni na kraj pameti mi nije bilo da pitam tebe Gorane da idemo zajedno.

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.521
@tine je to spominjao zimus :ppozdrav:
mogli bi sledece godine da odemo i svi se namestimo da im sve pojedemo :haha:

Vrh