Okupljanje forumaša na Novosadskom sajmu 2012 god.

Voda se povuče posle sranja. Šta sam ja to napisao a asocira Vas na tu fiziološku potrebu?
Gde je grupna fotografija?
 
dsc1600.jpg

Drago mi je sto sam upoznao neke od forumasa i hvala na gostoprimstvu Rasi na ZP standu
 
Sajam ko sajam masine me ne interesuju jer ih necu skoro kupiti,jedino mi bilo zao sto je bilo malo hladno pa su picici pobeglu pod satore i u hale,a ekipa je bila odlicna sreo dosta forumasa + drustva iz sela koji su danas dosli,pa smo posle sajma isli na rucak,pa kod druga na salas,a sad .... :osmeh: :ppozdrav:
Zeleo bih da se zahvalim clanovima domacinima Rasa02,Sremac88 i Secondgenerations. :cool:
 
Jos sam u komadu sad lezim i pravim planove skitnje za dalje.

---------- Poruka napisana u 21:20 ---------- Prethodna poruka je at 21:14 ----------

A evo i pesme za ekipu od danas. :ppozdrav:
 
Auuu dobra,e a nokti kao iz horor filma...
Brisac radi odlicno,brisao staklo iznutra,popizdeo zandar me otresao 2 tisuce,nisam pustio pesake,jbg kriv sam ....
 
Nikola jel sa Case-om u probi? :haha: To je po slobodnoj pogodbi jer od redovne kazne uši otpadaju a i poeni i dozvola.
 
Ceo dan čekam da se objavi jedna kompromitujuća fotografija određenog člana foruma pa da ga dooooobro uvalim kod žene mu kad joj budem pokazao. Ali nikako da se ta slika pojavi. :D
 
Vidim, vi sto ste bili na sajmu lepo ste se proveli!!?
Ja sam poslednji put bila jos daleke 2007 godine, bio lep suncan dan...
 
Nazad
Vrh