Okupljanje forumaša na Novosadskom sajmu 2012 god.

Ceo dan čekam da se objavi jedna kompromitujuća fotografija određenog člana foruma pa da ga dooooobro uvalim kod žene mu kad joj budem pokazao. Ali nikako da se ta slika pojavi. :D

Atila budi dobar da ne budes modar, znas di treba danaske da ides.
 
mirmag
user-online.png
Jedna molba.Ako budes u prilici slikaj (ako nosis fotoaparat) molim te majevicin gruber.Radni zahvat mu je 2 m ali mi je prosto nemoguce da da je za njega neophodna snaga 26kw.To ispada da sa ga mozes vuci sa ferdzom a ima 5 radnih tela:sjasi:
 
Nisam obratio paznju na njega.Gledao sam sejalicu.Sad mi je krivo.Ako je off topik rebaci u temu sa gruberima
 
Sutra idem na sajam ali sa 2 "prikolice". :sjasi:

---------- Poruka napisana 18-05-12 u 00:05 ---------- Prethodna poruka je 17-05-12 at 23:20 ----------

16052012475.jpg
 
mirmag
user-online.png
Jedna molba.Ako budes u prilici slikaj (ako nosis fotoaparat) molim te majevicin gruber.Radni zahvat mu je 2 m ali mi je prosto nemoguce da da je za njega neophodna snaga 26kw.To ispada da sa ga mozes vuci sa ferdzom a ima 5 radnih tela:sjasi:

Evo ga...

3581myd.jpg


2qv3xfq.jpg


e7arnq.jpg


Kazu prodavci da je greska na tabli...potrebna snaga je bar 80ks ili 80kw(nisam bas ih dobro razumeo)
 
Gruber mora imati 3 reda radnih tela i nazad ravnjac kanala sa rotorom za nabijanje grudvi.Ovo je neka vrsta vocarskog podrivaca ili razrivaca.
 
Bio juče,malo razgledao uslikao jednu sličicu,postaviću kasnije.....

---------- Poruka napisana u 20:59 ---------- Prethodna poruka je at 06:25 ----------

Ovaj bi mi lego.......
szeel1.jpg
 
Nazad
Vrh