Okupljanje forumaša na Novosadskom sajmu 2012 god.

peto1

Moderator
Učlanjen(a)
19 Jul 2009
Poruka
6.627
Ceo dan čekam da se objavi jedna kompromitujuća fotografija određenog člana foruma pa da ga dooooobro uvalim kod žene mu kad joj budem pokazao. Ali nikako da se ta slika pojavi. :D
Atila budi dobar da ne budes modar, znas di treba danaske da ides.

pajapatak

Član
Učlanjen(a)
19 Feb 2010
Poruka
196
mirmag
Jedna molba.Ako budes u prilici slikaj (ako nosis fotoaparat) molim te majevicin gruber.Radni zahvat mu je 2 m ali mi je prosto nemoguce da da je za njega neophodna snaga 26kw.To ispada da sa ga mozes vuci sa ferdzom a ima 5 radnih tela:sjasi:

pajapatak

Član
Učlanjen(a)
19 Feb 2010
Poruka
196
Nisam obratio paznju na njega.Gledao sam sejalicu.Sad mi je krivo.Ako je off topik rebaci u temu sa gruberima

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.216
Sutra idem na sajam ali sa 2 "prikolice". :sjasi:

---------- Poruka napisana 18-05-12 u 00:05 ---------- Prethodna poruka je 17-05-12 at 23:20 ----------

mirmag

Član
Učlanjen(a)
29 Jul 2009
Poruka
3.961
mirmag
Jedna molba.Ako budes u prilici slikaj (ako nosis fotoaparat) molim te majevicin gruber.Radni zahvat mu je 2 m ali mi je prosto nemoguce da da je za njega neophodna snaga 26kw.To ispada da sa ga mozes vuci sa ferdzom a ima 5 radnih tela:sjasi:
Evo ga...

Kazu prodavci da je greska na tabli...potrebna snaga je bar 80ks ili 80kw(nisam bas ih dobro razumeo)

Učlanjen(a)
8 Jan 2011
Poruka
5.274
Gruber mora imati 3 reda radnih tela i nazad ravnjac kanala sa rotorom za nabijanje grudvi.Ovo je neka vrsta vocarskog podrivaca ili razrivaca.

Miloš D.T

Član
Učlanjen(a)
24 Mar 2009
Poruka
4.485
Bio juče,malo razgledao uslikao jednu sličicu,postaviću kasnije.....

---------- Poruka napisana u 20:59 ---------- Prethodna poruka je at 06:25 ----------

Ovaj bi mi lego.......

Vrh