Okupljanje forumaša na Novosadskom sajmu 2012 god.

Jel petak zadnji dan? I kako uopste bude zadnji dan, jel se izlagaci pakuju tad ili je kao i drugim danima ?
 
zavrsava se u petak,i neki vec pocinju da se pakuju po podne zadnjeg dana,tako da zadnjeg dana nikad ne idem na bilo koji sajam.ja cu u cetvrtak,imamo organizovan prevoz iz obrenovca
 
Lako ceš naći štand ZP Hibrida,hala 1,odmah levo na glavnom ulazu:ppozdrav:
 
Koliko se ja razumem u slova i citanje dovoljno mi je i ovo sto ovde procitam a odgovora nema.

Prošle godine je snimak greškom uništio montažer i ona je to u par navrata objasnila. Kada smo se čuli i ja preneo Vaš komentar rekla je da neće ni dolaziti na ulaz i upriličiti razgovor sa nekim od forumaša a sve u cilju popularizacije POLJOINFO-a. Toliko o Vašem delanju na dobrobit svih. Veliki pozdrav iz Stubla kod Kraljeva.:ppozdrav:
 
Sigurno necete promašiti,čim uđete na glavni ulaz idete levo u halu 1 i opet levo ulica i tu ste.Ako neko ne uspe da potrefi :haha:neka zove na 064 840 63 51 :ppozdrav:
 
Znam ja de je ZP tako da nemate jeda. :osmeh:

Kao sto rekoh sutra pravim spisak od 9-9 i 30 posle toga idem da predam spisak,necu dozvoliti da zbog jednog dvojice sto kasne ostatak grupe ceka napolju kao lane.
 
Prošle godine je snimak greškom uništio montažer i ona je to u par navrata objasnila. Kada smo se čuli i ja preneo Vaš komentar rekla je da neće ni dolaziti na ulaz i upriličiti razgovor sa nekim od forumaša a sve u cilju popularizacije POLJOINFO-a. Toliko o Vašem delanju na dobrobit svih. Veliki pozdrav iz Stubla kod Kraljeva.:ppozdrav:
neznam sta se desilo lane sem sto sam sad procitao,nego nije mi jasno koju to emisiju ona vodi kad kazes 'rekla je da neće ni dolaziti na ulaz i upriličiti razgovor sa nekim od forumaša '
 
Drugari, vidimo se na Sajmu. Sada krećemo, dolazi nas petoro.

Pozzdrav od Mirka iz Kule.:cao:
 
Prošle godine je snimak greškom uništio montažer i ona je to u par navrata objasnila. Kada smo se čuli i ja preneo Vaš komentar rekla je da neće ni dolaziti na ulaz i upriličiti razgovor sa nekim od forumaša a sve u cilju popularizacije POLJOINFO-a. Toliko o Vašem delanju na dobrobit svih. Veliki pozdrav iz Stubla kod Kraljeva.:ppozdrav:

Zorane nemoj pisati u zagonetkama. Ako je neko nedao Bog, uvredio gospodja Miru, ili se ona zbog necega ili nekog tako oseca, onda to treba reci. Ja znam da su oni sa kojima sam ja razgovarao samo lepo misljenje o gospodji iskazali i napomenuli da je veliki drug. Ja na moju zalost nisam imao cast da upoznam gospodju.
 
Nije to više ni bitno. Postoje članovi ovog foruma kojima je rasturanje milije od okupljanja. Možda to ne rade svesno, ali uporedite kako je to bilo prošle a kako ove godine.
Nema tu nikakvih zagonetki, niste bili u uređivačkom timu u to vreme, ako Vas zanima objasniću Vam na PP.
 
Kostoviću povucite malo vodu.
Inače sajam ko sajam.Nešto i nije velika posećenost.Kao na primer malo veći vašar u Rumi.Sreli smo dosta članova foruma,prijatelja i poznanika.Vreme je lepo poslužilo,bez kiše i hladnoće.
 
Nazad
Vrh