Okupljanje forumaša i poljoprivredno predavanje u Adaševcima 12.02.2016.

Pantic

Član
Učlanjen(a)
19 Jan 2012
Poruka
327
U kom periodu razoravas strnjista? Kako cuvas vlagu?
(Nikola)

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
6.088
Ma odma,kombajn ni ne izadje iz njive i dubina dok nepocne da bljuje vatru,pa podrljam pa posle opet da se sve to dobro izmesa.

Sava Bata

Član
Učlanjen(a)
9 Jan 2014
Poruka
223
Da se i ja zahvalim prvo domacinu bilo je domacinski i predavanje poucno. Domacin se potrudio da bude svega kako na predavanju tako i POSLE predavanja. Pozdrav svim clanovima koji su bili i koje sam upoznao, jedno lepo druzenje.

Manjevic

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Maj 2011
Poruka
5.538
@ nikola ilic Od seste do desete godine, povecavaju se prinosi, posle samo jedne godine jecam i mozes ispocetka psenicu u monokulturi.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
31.594
Skup je dobro prošao,sve je bilo domaćinski ali ja bi akcenat stavio na našu grupu koja je dogovarala prijateljstvo između dva naša člana.Sve je do tančina isplanirano i dogovoreno.Biće svatova.

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
6.088
Ma ne bre,kazem svakom da ponese Vazelin i to da bude ujedno i sifra,kao u Cao Inspektore "ima te li vazelin?:haha:

Manjevic

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Maj 2011
Poruka
5.538
Kupujem zmaj 142 i fulu remont radim i sa dva komada.
Ne trebas raditi remont, nego teras tako. Posle ne trebas raditi obradu, setvu. Samo prihranis psenicu kada iznikne. Ili mozes raditi i remont u toku zetve, svaki drugi dan po jedan lezaj, sabirnu ravan i ladju, nosis za tobom, pa kada se izlome, menjas u sred njive. Kroz dve sezone, imas remontovan kombajn.:haha:

Vrh