Okupljanje clanova za pocetak 2018.

1.Petar Krsmanovic
2. Goran G
3. Diklofen
4. Sremac 84
5. Ja
6. Pantelija1
7. Maki_Vs
8. Pajac
9. Talianu
10. Srdjan7
11. Matic
12. Ratko Pa
13. Nikola Ilic
14. Branko
15. BataSrle
16. Darko Dren
17. Zektor
18. Zarkovmali
19. Dejaaa
20. Kameni
21. Rale
22. Mims
23. Milan89
24. Nikola Indjija
25. Slavko L
26. Bane P
27. Cici Moric
28. Sloba Patrola
29. Cika Mile
30. Moj brat (inace i clan foruma)
31. Marko Sreta
32. Sava Bata
33. Sale 307
34. Deni89
 
Kako je veče odmicalo sve su manje zalazile u naš deo lokala ... pitam se zašto

Meni se ucinilo da je nako pipkao konobarice... ali imali smo i jednog konobara - ako se dobro secam -, a na kraju ni on nije dosao? E, ovo sto sam napisao mozda je vazilo za konobarice, a sta je njega strefio... :haha:

- - - - - - - - - -

I zene su dobro dosle,tj. supruge,devojke itd.:osmeh:

Samo neko da ne donese i suprugu i svaleku u isto okupljanje... :sjasi:

Vidim, svi pisete sta i kako... Evo i mene...: bez muzike, 27 (subota) januar (tamo oko 14:04) mi odgovara... :svinja:
 
Nemoj na svetog savu, ne mogu da dodjem, a verovatno ima i drugih kome ne odgovara taj datum.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Nezgodno je uklopiti da svakom odgovara,koliko vidim vecini odgovara vikend,subota tacnije. E sad 20.01.je sveti Jovan,i znam da ga puno ljudi slavi,da li u gostima ili kuci. Sledeca subota sveti Sava,malo ko slavi,ali uvek ima neko. Aj onda da pravimo docek srpske nove godine i skup forumasa.:bravo:
 
Može subota posle ,nema veze što je februar ionako nam je većini najdosadniji mesec,posao još ne počinje,slave i praznici prošli taman da se razbije monotonija.
 
Ne valja februar,tada se macke teraju...:))

- - - - - - - - - -

Milovane posto si ti prihvatio sve na sebe tako i datum odredi...samo preseci...drugacije ne moze..
 
Ja volim da napravimo da svima odgovara,mada je to nemoguce. U toku naredne nedelje ce se znati sve i datum i mesto.

- - - - - - - - - -

Dobio sam sve ponude i sve se svelo na 2 objekta: Motel Vetrenjaca i restoran stari Mlin. Za Vetrenjacu sam vec pisao da je 15eura po osobi
E sad stari Mlin ima 3 ponude:
Corba+rostilj+salata+pice=13e
Sve ovo +meze+p.krompir=15e
Sve kao ponuda 2+pecenje=19e

- - - - - - - - - -

Vetrenjaca je slobodna za 13 i 14,27i 28 januara
Mlin je slobodan za sve vikende u januaru i 24 i 25 u februaru.
Napomena: stavio sam samo vikende,posto je dozvoljeno do 01.00h,a radnim danom do 23h
Do sutra moram da rezervisem,posto ima vec dosta njih koji ce rezervisati,pa da ne ostanemo bez datuma.
 
Možda je bolje da bude februar, u januaru ima previše praznika a u februaru još nema tako posla.
 
Nazad
Vrh