Okupljanje clanova za pocetak 2018.

Predlazem da se usaglasimo sa kolegom Galicijem kad dolazi iz Njemacke da mu to bude docek.
 
1.Petar Krsmanovic
2. Goran G
3. Diklofen
4. Sremac 84
5. Ja
6. Pantelija1
7. Maki_Vs
8. Pajac
9. Talianu
10. Srdjan7
11. Matic
12. Ratko Pa
13. Nikola Ilic
14. Branko
15. BataSrle
16. Darko Dren
17. Zektor
18. Zarkovmali
19. Dejaaa
20. Kameni
21. Rale
22. Mims
23. Milan89
24. Nikola Indjija
25. Slavko L
26. Bane P
27. Cici Moric
28. Sloba Patrola
29. Cika Mile
30. Moj brat (inace i clan foruma)
31. Marko Sreta
32. Sava Bata
 
Milovane, turi i mene na spisak. Jeste skup za mesec dana, ali ako i bude neka gužva da će se rešiti.
U Dinar se nisi raspitao koliko bi nas koštalo? Tu je baš lep ambijent, mana je što nemaju parking za kola.
 
Šta znam, na onoj terasi bi moglo da stane 50 ljudi, imaju još koliko prostorija za ostale goste, ne bi bili na gubitku sigurno, po meni. Za nas lokalne je verujem svejedno, ali gosti iz ostalih delova bi uživali u prozoru prošlosti, stvarno je lep ambijent. Kad smo već kod toga, šta misliš (ako bude put prohodan) da napravimo ekskurziju do Kule pre restorana, Vršac je lep grad i ima šta da se vidi... Takođe ako ti treba neka pomoć oko organizacije, ja sam ti na raspolaganju.
 
Samo javite na vreme, da dodjemo nivama a ne putnickim automobilima! :haha:
Salu na stranu, ako bude takvo vreme (i kondicije za taj put, t.j. da auto moze da "popne" na breg), vredi pogledati grad - i "po' Banata" u zavisnosti od vremenskih prilika... - "sas visine"!
 
Sale 307,u potpunosti se slazem sa tobom,zvace cale moj dinar da ih pita,posto im on prodaje vino,pa nek proba. Sto se tice obilaska,ja sam mislio da ko god bude mogao ranije da dodje, da odvojimo vreme za upoznavanje grada i mehanizacije,a ako ste vojni,mozemo i neko predavanje u restoranu da organizujemo,npr.proizvodnja uljane repice,stocnog graska,itd.
Sale hvala ti puno i naravno da je pomoc dobro dosla.

- - - - - - - - - -

1.Petar Krsmanovic
2. Goran G
3. Diklofen
4. Sremac 84
5. Ja
6. Pantelija1
7. Maki_Vs
8. Pajac
9. Talianu
10. Srdjan7
11. Matic
12. Ratko Pa
13. Nikola Ilic
14. Branko
15. BataSrle
16. Darko Dren
17. Zektor
18. Zarkovmali
19. Dejaaa
20. Kameni
21. Rale
22. Mims
23. Milan89
24. Nikola Indjija
25. Slavko L
26. Bane P
27. Cici Moric
28. Sloba Patrola
29. Cika Mile
30. Moj brat (inace i clan foruma)
31. Marko Sreta
32. Sava Bata
33. Sale 307
 
Jos se ne zna,ja cekam da se svi zajedno dogovorimo,ali od nedelje bi trebalo da se rezervise,da ne ostanemo bez sale.
 
Milovane molim te da naznačiš krajnji rok za prijavu. Svakako bih došao jer do sada je ovo najbliže okupljanje samo datum mi moze neodgovarati 22.1. Mi ne odgovara pa da znam.
 
u dinaru mogu samo stolovi da se rezervisu,ali ne pustaju da se dovodi muzika u lokal
 
Onda nista od Dinara.

- - - - - - - - - -

Milovane molim te da naznačiš krajnji rok za prijavu. Svakako bih došao jer do sada je ovo najbliže okupljanje samo datum mi moze neodgovarati 22.1. Mi ne odgovara pa da znam.

25,26,27,28 januar,to su cetvrtak,petak,subota i nedelja. Aj da dogovorimo neki od tih dana i da od nedelje da ugodimo muziku i lokal.
 
Milovane pošto si preuzeo ulogu domaćina ,odredi datum i tačka,ovako ili onako nećeš svima ugoditi.
Dinar je ok i bilo bi najbolje tamo,dobar ambijent,dobra klopa e sad je pitanje da li im odgovsra da izdsju ceo restoran ili mozda jedan deo.Što se mene tiče bolje bez muzike necemo morati da se nadvikujemo.
 
Ko je često bio na okupljanjima složiće se da muzika baš i nije poželjna pogotovo kada prvi put dođu članovi a treba se upoznati sa ekipom i proćaskati.
 
Ok. do kraja sledece nedelje cemo znati sve. Lako je rezervisati Dinar,ali tamo moze da bude i preko 3000dinara po osobi,ali o tome cemo kad mi kazu cenu i sta nude uz to.

- - - - - - - - - -

Ko je često bio na okupljanjima složiće se da muzika baš i nije poželjna pogotovo kada prvi put dođu članovi a treba se upoznati sa ekipom i proćaskati.

Sto se mene tice,ne treba muzika,ja nikad nisam bio na okupljanju,a kolko se secam do sad ste uvek imali muziku,pa sam mislio da je to obavezno.
 
Nazad
Vrh