Okupljanje članova za kraj 2017.

Ma hangar je 200 m2,a u Vrscu ima cuvena picerija Masters,ja jos nigde nisam jeo bolju picu od njihove takozvane " Pica Ubica". A rade i dostavu:bravo: ali je problem ugrejati hangar.:haha:

- - - - - - - - - -

Ima lepih mesta u Vrscu, a i cale moj renovira salu u sklopu vinarije,a zavrsice je do tad 99%,tako da mozemo da se ogrebemo za prostor.:osmeh:
 
Da nadovezem na diskusiju u chatu.

Kako vidim, ima više kostolomaca u vršačkom kraju.
Pa bi mogli da u čošku druženja jednog namestite, da učesnici ujednom i naprave nešto po pitanju zdravlja.
Sem alkohola, kolesterola, nikotina...
;)
 
Ma suzivot sa ondasnjim nemcima i nije bio los a sa vama ce biti jos bolji.Najbolja kombinacija vinogradi i psihijatrija da ne nazovem ustanovu drugacije o kod vas odmah KPZ.Navijam da Milovan uspe da organizuje skup pre prolecnih radova jer onda nema izgovora banacana za nedolazak
 
Upravo to,treba da se skupimo u januaru,dok ne krenu radovi. Jeste da je bilo pre par dana druzenje u Somboru i nekima je previse,ali stvarno bi voleo da vas mi banacani ugostimo,a pre svega zelim da vas sve upoznam.
 
Pošto se niko iz picerije kraj Dunava ne javlja, onda će da bude ispod vršačke čuke. :cvetic:
 
A nije contras za neka okupljanja,ukusi su različiti. Pošto sam 15 god na relaciji SU-ZR-Lokve i okolina mogu samo reći da u Banatu ima pregršt dobrih mesta sa dobrom klopom Vršac je prilično manje mesti ali po tom pitanju ne zaostaje ni malo.
 
U Vršcu sam bio u vojsci,da li ona pivnica sa restoranom jos uvek radi?Lepo je to mesto bilo sa odlicnom hranom.
 
U Vršcu sam bio u vojsci,da li ona pivnica sa restoranom jos uvek radi?Lepo je to mesto bilo sa odlicnom hranom.
Zadnji put kada sam bio,bili su u jako losem stanju,falilo svega,samo osnovno sto se narucuje...jos jedan rezultat pljackaskih privatizacija...a kako je nekada to radilo...
 
Verujem da ce Milovan izabrati najbolje.Svaki predlog je sigurno dobrodosao,samo nemoj breg jer ovi nasi forumasi nisu navikli na ove visine.Ipak je nas breg najvisi u Vojvodini
 
Verujem da ce Milovan izabrati najbolje.Svaki predlog je sigurno dobrodosao,samo nemoj breg jer ovi nasi forumasi nisu navikli na ove visine.Ipak je nas breg najvisi u Vojvodini

Ima vise varijanti od restorana,picerija,motela itd. Nije lose da se iznajmi sala sa konobarom i zakoljemo prase i jagnje i kupi pice i za male pare imamo kvalitetnu hranu. Sto se tice restorana, Dinar je sigurno jedan od lepsih restorana na Balkanu i hrana je vrhunska,ali mislim da bi racun po osobi za ceo dan bio 3-4000 dinara

- - - - - - - - - -

Ma Masters po meni najbolje. Računajte i mene.

Moze Masters,ali to je onda okupljanje na 2-3 sata,tu nema muzike i preteranog zadrzavanja. Zavisi sta hocemo...
 
Bolje ti vidi sa ćaletom oko sale u sklopu vinarije em si na domaćem terenu ,em će izaći jeftinije ako sami organizujemo klopu a i lepše je da neko naš zaradi koji dinar neko bilo ko a ujedno i dobra reklama za vinariju,bio mi stric pre neki dan u vinariji sa nekim doktorima kaže da mu je bilo jako lepo i veselo.
 
Nazad
Vrh