Okupljanje članova za kraj 2017.

Branko, u petak sam u Novom Sadu, pa proverim......
 
Ko je šarmirao konobarice dobio je a ko nije ništa od slatkog mada bilo je kroasana sa pekmezom za predjelo. :haha: Dal se konobar za.ebao ne znam ali vrlo moguće. :haha:
 
Podrska Milovanu za Vrsac.Pa niste vi sa one strane reke sise bogomdani,ovde ima i neka ustanova ako bas neko pretera.Dok kod sremaca odmah Mitrovica mi smo humaniji.Banacani zbor.
 
Šta bi bilo kad bi bilo.Nakon i pre svakog okupljanja tupi se i previše.Treba preći sa reči na dela i doći bar jednom na neko okupljanje čisto da se probije led jer nakon toga kada se čovek uveri da ga niko neće ugristi niti pojesti svako naredno okupljanje se željno iščekuje.
 
Kolege moze i Vrsac, da se Milovan ne uvredi. Tacno je da je Vrsac spomenut pre Novog Sada, tako da meni je svejedno. Krajem januara da pravimo ponovo onda?
 
Kolege moze i Vrsac, da se Milovan ne uvredi. Tacno je da je Vrsac spomenut pre Novog Sada, tako da meni je svejedno. Krajem januara da pravimo ponovo onda?

Moze,i nisi bolji datum mogao da izaberes. Ja cu da se pozabavim oko restorana i besplatnog prenocista.

- - - - - - - - - -

A mozemo i kod mene,zavisi koliko nas bude
 
Milovane onaj hangar gde je mtz 82.1 sa onim kranom deluje dovoljno velik za nas :haha: A posto neki clanovi vole pizzu na obali Dunava, teska je odluka gde cemo sledeci put ici:osmeh:
 
Nazad
Vrh