Okupljanje članova Poljoinfo na Kosmaju 28. avgusta - Velika Gospojina

@branko

Sve si pogodio i nas a i cilj foruma i daj Bože da bude više druženja a manje prepucavanja i svadja.
 
Jao ljudi kako sam se ja danas lepo druzio::vino::::000:: (prase nismo grlili nego ovale sa prasetinom)::prica:::ppozdrav:bese i jedno jagnjence.Nadam se da ce biti masovnije sledece okupljanje.Javno zelim da se zahvalim francuzu na njegovom prisustvu a i ostalim clanovima .
 
Jagnjence je bilo ali da li je celo?Francuzu i Levaku su bili masni prsti kada su stigli na Kosmaj!
Sala na stranu ali zaista jedno divno druzenje u opustenoj atmosferi.Naravno,ne i poslednje!
 
Ja sam se samo lično uverio u ono što sam i pretpostavljao za ovih šest meseci članstva na forumu. Dakle, današnja ekipa je sastavljena, pre svega od dobrih ljudi, nema snobova, nema zavisti, najobičniji ljudi, posvećeni poslu i porodici. Takav su utisak ostavili na mene. Nadam se da i ja nisam loše prošao kod njih, obzirom da se vidimo prvi put, i što reče Branković, sigurno ne i poslednji.
 
E milovane milovane , jos ti neznas onog levaka , u kucu smes da ga primis al prvo da isteras zenu , video si da on svoju zenu nije doveo .
E I za jagnje imam primedbu , malo je bilo sve smo pojeli , ni onaj mestrov ker nije imao neke fajde pored nas .
A samo da znate da sam sad stigo kuci , a supruga mi u mladenovcu ispraznila novcanik u nekom trznom centru
 
Rale, kakav je da je, svako selo bi trebalo da ima po jednog takvog. I za majstorije, a i za žene, kad` je već i tu stručan. A da to nije, ne bi cela Srbija znala za njega. Imate li vezu sa njim, kako li putuje ?
 
Rale, kakav je da je, svako selo bi trebalo da ima po jednog takvog. I za majstorije, a i za žene, kad` je već i tu stručan. A da to nije, ne bi cela Srbija znala za njega. Imate li vezu sa njim, kako li putuje ?

Ma taj je uveliko odveo decu kuci i poso u svaleraciju .
Brate francuz :haha::haha::haha: bas mi je zao sto nisi ostao jos malo , javi kad stignes
Za drugrstvo ko sme da sumnja , oces za radit , za popit , za pojest , za svaleraciju , ma za sta oces
(umemo i plin da popravljamo al psssst da necuju )
P.S. SVAKO DRUZENjE NAM SVE BOLjE I BOLJE pozdravljam sve danas prisutne na druzenju
 
Sinoc nisam imao vremena za vise slika. Nastavak-
Na prvim slikama je pogled sa Kosmaja a onda idu fotke veselog drustva..
8b2e0b147113708.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Zbog ogranicenja posta na 10 slika moram ovako da pisem. Na drugoj slici: Kostovic, Maestro, Milan Pljakic, MMB, Milovan64, Legenda Francuz zvani Mile, Robins, Rale, Dragan Levak, None i moja malenkost u pozadini sa naslednicima nasih kolega.
7d9993147114323.jpg
[/URL] [/IMG]
Da li je zvala zena ili neko drugi?? Sreca da smo na vreme primetili ovog dole kolegu i osujetili njegovu nameru! A mozda je ovu reakciju izazvalo saznanje da jagnjetina nestaje velikom brzinom?!
30a0b2147114418.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Zaboravio sam da se zahvalim organizatoru Levaku i Nonetu, kao i kolegama Maestru i Karalicu!
Sreca da sam sinoc imao nekih obaveza te nisam bio na forumu inace bi bilo puno muzike. Razlog je naravno ono Robinsovo crveno vino koje je ekstra dobro kao i moja opustenost zbog vozaca koga sam imao. Epilog: Robinsovi kartoni prazni a moje burence polupuno!
 
Nazad
Vrh