Okupljanje članova Poljoinfo na Kosmaju 28. avgusta - Velika Gospojina

jagnje uredjeno stavlja se u furunu u sest veceras francuz je na putu ka meni sve ide po planu za njega sam za veceras ispekao prase od 30 kg da se malo privati ogladnece od puta
 
None, u dogovoru sa Levakom stavio sam u auto skalameriju za secenje pecenja, tako da ako ti je lakse ostavi da ga kasapimo na Kosmaju. Supruga me celo popodne pita za tanjire i pribor. Hocete li da kupim one kartoncice?
Dule58, sutra ce biti lep dan za setnju po planini a mislim da vam Kosmaj nije tako daleko!
 
Hvala na pozivu, ali putujem sutra kod brata crkvena slava. A voleo bih na jos jedno druzenje forumasa.:ppozdrav:
 
Lepo je što se članovi foruma okupljaju za druženje. Želim vam lep dan i druženje.
 
Hvala Branko a naziv teme govori sve, to znaci da su svi clanovi foruma dobrodosli!
Nego da vas obavestim da je legenda foruma covek zvani nindja alijas Francuz zvani Mile zaobisao sve blokade i administrativne linije preskocio, siptare zaobisao i srecno pristigao ispod Levakove lipe. Upravo je u toku sukob gde prste koske i tanjiri jer su se oni sukobili sa jednim potomkom nase srpske krmace a to nije sala! Jedina prednost koju imaju Levak i Francuz je u kolicini municije/citaj rakije/ koju su nasi seljaci davali sakom i kapom potkivacu kad bi im zaokrenuo kola na krivini.
 
@levak

Zaboravio si Karalića!

@cukaneca
Na doček Francuza nisam stigao iz opravdanih razloga (a bio pozvan). U svakom slučaju topla dobrodošlica prijatelju sa Kosova. Inače "koske lete na sve strane", već sam obavešten!

Ostalim učesnicima sutrašnjeg piknika na Kosmaju uspešne pripreme i srećan put!

Vidimo se sutra pre podne!

:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh