Okupljanje članova Poljoinfo foruma u Institutu Zemun Polje - januar 2012. godine

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.852
Ja još malo pa odoh u Zemun Polje,oni koji su najavili dolazak neka budu tačni,čekam Vas u 10h na ulazu u Institut:ppozdrav:

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.343
Susret u Institutu Zemun Polje protekao u divnoj atmosferi.
Svi koji su bili prisutni mogli su čuti predavanja o istorii Instituta, načinu proizvodnje semenskog kukuruza, kao i prezentovanje pojedinačnih ZP hibrida kukuruza, koji su u prodaji 2012. godine. Svi koji su bili su takođe provedeni kroz ceo proizvodni pogon dorade semena, kao i kroz laboratorije Instituta.
Susret je završen ručkom za sve prisutne.

Želim da pohvalim domaćine u Institutu, kao i člana rasa02 na čiju je inicijativu ovaj susret održan.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.263
Stigao i ja.Bilo je lepo.Čuli smo i videli svašta.Slika nemam jer nisam ubacio film u aparat pa škljocao na prazno.

R

rale

Guest
druzenje i narocito organizacija na zavignom nivou.Nasi domacini su se pokazali kao pravi domacini.Vidite da se sretnemo jos u nekom doradnom centru makar i bez ove usluge,interesuje me njihova savremena linia.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.263
Eto vidite.Jeste se uverili sada kako smo mi moderatori jako loši ljudi onakvi kakvim su nas neki napravili u vašim očima.

Korisnik1787

Deleted
Učlanjen(a)
29 Dec 2009
Poruka
3.649
I ja ću iskoristiti priliku da zahvalim domaćinima i članu ovog foruma Raša 02 na lepom druženju, odličnom predavanju i prikazu doradnog centra i uspešnom zakuskom.
A o moderatorima neću da diskutujem.

Poslednja izmena:

sale ratar

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2012
Poruka
4.839
Sve čestitke za organizaciju imalo se šta videti ,čuti a bogami pojesti i popiti prava domaćinska kuća.Ujedno da se zahvalim članovima koji su organizovali ovaj skup a i onima koji su došli na skup iako su vremenski uslovi lošij za putovanje.

Vrh