Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

North ARMY je napisao(la):
A znaci oni su nam mahali. :ppozdrav:


Boli me paja patak za tebe ne smetas na forumu i neces biti banovan zbog svoje ljubavi prema Bobetu. :cao:
Post je spojen: [time]1295362010[/time]
_________________________________________________
@ZR pa ti vozis bolji auto bice da se ipak vise isplati ova klasicna. :D
pa bobe je bar čovek a ne kao ti to upamti
 
Branko je napisao(la):
Ajde todore nemoj se bezveze svađati kad nema potrebe za time.
ne svađam se nego kažem kako je nek ne izaziva i podjebava taj bobe ili farmer bob ili slobodan bobe koledin koga kako zna mi je pomogao kako se niko nebi usudio na ovom forumu i sa njim se nikad nisam svađao jer je ispao čovek prema meni a on sam zna kako ma idi bre u tpm
 
Todore, niko ne spori da ti je Bobi pomogao, ali zar ne shvataš da je on danas bio cool igrač...
 
Danas je bas bilo lepo druzenje, drago mi je sto sam ponovo video neke drugare a i licno upoznao neke ljude sa kojima sam se do sada samo "virtuelno" poznavao.
Koliko vidim reakcije na danasnje druzenje su dobre a i broj ljudi koji se skupio je zavidan.
Pa do nekog sledeceg vidjenja.... :cao:
 
radivoj.nadlacki je napisao(la):
Danas je bas bilo lepo druzenje, drago mi je sto sam ponovo video neke drugare a i licno upoznao neke ljude sa kojima sam se do sada samo "virtuelno" poznavao.
Koliko vidim reakcije na danasnje druzenje su dobre a i broj ljudi koji se skupio je zavidan.
Pa do nekog sledeceg vidjenja.... :cao:
druze :cao:
Post je spojen: [time]1295388017[/time]
_________________________________________________
todor je napisao(la):
Branko je napisao(la):
Ajde todore nemoj se bezveze svađati kad nema potrebe za time.
ne svađam se nego kažem kako je nek ne izaziva i podjebava taj bobe ili farmer bob ili slobodan bobe koledin koga kako zna mi je pomogao kako se niko nebi usudio na ovom forumu i sa njim se nikad nisam svađao jer je ispao čovek prema meni a on sam zna kako ma idi bre u tpm
umes ti nekom da odgovoris a da to nije vredjanje?
 
Branko je napisao(la):
Todore, niko ne spori da ti je Bobi pomogao, ali zar ne shvataš da je on danas bio cool igrač...
i sad ako je bio kul igrač treba svi da ga zezamo a pogotovo neki tamo zelenko koji nezna ni nos sam da obriše
 
@Radivoj.Nadlacki. lepo si organizovao ni drug ti nije gladan otisao kuci a ni mi ostali. :cool:
Nego samo da vise ne spominjemo politiku pa cemo jos 100godina da se druzimo a kasnije i ne moramo. :D :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@radivoj.nadlacki

Rade, drago mi je da opet čitam Vaše postove i da ćemo ovakve susrete opet upriličiti. Već sada nije rano da se razmišlja o novom okupljanju, ako ne pre, onda na novosadskom Sajmu. Pozdrav od Mirka iz Kule i drago mi je što smo se upoznali.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Toliko smo bili fini da će te nas ponovo pozvati? :haha: :haha: :haha: :haha:
Rade :ppozdrav:
Kad god, samo se dogovorimo izranije da bezecujem salu...za ketering ne mogu uvek da garantujem ::namigivanje::
Ovu ideju su razradili Branko i Bogdan Garalejic i njima idu sve zasluge za danasnji skup ::svaka cast::, ja sam samo pomogao da se ona realizuje.

North ARMY je napisao(la):
@Radivoj.Nadlacki. lepo si organizovao ni drug ti nije gladan otisao kuci a ni mi ostali. :cool:
Nego samo da vise ne spominjemo politiku pa cemo jos 100godina da se druzimo a kasnije i ne moramo. :D :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

Ja barem mislim da nisam spominjao politiku a ako i jesam to je bilo u sali. Politika je prolazna stvar i uglavnom losa a ljudi su ti koji ostaju 100 i vise godina :D (kako ko) tako da se slazem da politka bude izopstena sa svih druzenja forumasa.

A sto se tice mog druga Bobeta...danas mi nije bila namera da ga zaje...vam vec da se nasalim. On je to kao salu i shvatio. Veliki pozdrav za druga Bobeta :ppozdrav:
 
Branko je napisao(la):
Todore, niko ne spori da ti je Bobi pomogao, ali zar ne shvataš da je on danas bio cool igrač...
Hvala Branko....ovo moz'prihvatiti,ali ono sve izranije.....neznam cemu?
Da ne prozivam bezveze:ko je koga,i sta je to mene tako strasno Nadlacki "prozvao",sa kojim se znam jos pre foruma.Daj sredite se bre.....i ti @Maticu,MODERATORE kakvo je to?Jos raspirivas vatru.....mogli bi malo ti,Kish,mityoo,na "klupu za rezervne igrace"......niko vas ne dira,a vi....ko Maksim po diviziji....Neznam kome sam ja nesto duzan i kakve silne casti vi to zahtevate?Za cega...ja veceras imao goste,prepricavam sav zadovoljan bratu,sogoru,svaji danasnji dogadjaj.....dodjem za komp imam sta i da procitam :sta: jedno,pa jedno..... :zli: :zli:
Dokle bre vise??Sad i taj @Todor,sto kaze jednu-dve lepu o meni....ne valja.Ajde bre.....
Svi znamo sta je sala,ali brateeee......dokle? :ppozdrav:
 
Okrim je napisao(la):
@radivoj.nadlacki

Rade, drago mi je da opet čitam Vaše postove i da ćemo ovakve susrete opet upriličiti. Već sada nije rano da se razmišlja o novom okupljanju, ako ne pre, onda na novosadskom Sajmu. Pozdrav od Mirka iz Kule i drago mi je što smo se upoznali.

Daleko je sajam druže.Biće lepog vremena do sajma taman da se baci nešto na žicu u prirodi pa da uporedimo čiji su ćevapi bolji. :cao:
 
@Radivoje sa biste Vi mogli biti nasi gosti,mi seljaci i studenti nismo bas nesto ::novac:: za ketering ali smo zato svi klali i bar mesa imamo a cokove ce doneti...zna se ko. :D :D :D :D :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh