Okupljanje članova foruma u Sremskim Karlovcima

neznam ko se grudva kad nema snega NA i sad kao i obično daj mi ban pa da završimo sa pričom
 
Ta navalili da me zena jedan globalni i jedan buduci,jadan ja Fata me trema. :D :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HvrxQnCFagk
[/youtube]
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
ako se Bobe sad ne pojavi na forumu onda znajte da mu nije dobro.Poslao sa mu sms :D
Evo me.......imao sam goste!!Cekajte da prvo procitam u cemu je problem.... :udri:
Posto vidim da nekome nesto nije jasno. :cao:
 
sve pohvale za danasnje druzenje,mislim da se niko nije pokajao sto je dosao,a clanovi koji nisu bili mogu samo da nam zavide! :ppozdrav:
 
Ah da zaboravih da kazem...bas se na snimku videlo da se jednom MRGUDU niko nije nasmejao dok se predstavljao a nije ni tapsao bas je mrgud,srecom ostali su bili kulturni i predstavili se. :cao:
 
10ft9qa.jpg


eve i od mene jedna slika :D , farmer bob i kish robert :D
 
North ARMY je napisao(la):
Ah da zaboravih da kazem...bas se na snimku videlo da se jednom MRGUDU niko nije nasmejao dok se predstavljao a nije ni tapsao bas je mrgud,srecom ostali su bili kulturni i predstavili se. :cao:
tebi pogotovo nemam šta da se predtavljam ko me zna zna
 
Ala si ti pametan,sad smo mi svi ostali bili ludi sto smo se predstavili osim tebe.


P.S. Da li je neko od kolega dosao Touran-om danas ?? :cao:
 
al' sam i zadrigao,definitivno moram na dijetu!

pa ti profesori sa tamisa su dosli sa Touran-om danas!!
 
North ARMY je napisao(la):
Ala si ti pametan,sad smo mi svi ostali bili ludi sto smo se predstavili osim tebe.


P.S. Da li je neko od kolega dosao Touran-om danas ?? :cao:
to si ti rekao ne ja a ako imaš nešto imaš pp ili me banuj da završimo priču jer tebi kako se ko suprotstavi kao mnogi članovi odmah ban pa šta ti umišljaš da ti je ovo očevina
 
A znaci oni su nam mahali. :ppozdrav:


Boli me paja patak za tebe ne smetas na forumu i neces biti banovan zbog svoje ljubavi prema Bobetu. :cao:
Post je spojen: [time]1295387210[/time]
_________________________________________________
@ZR pa ti vozis bolji auto bice da se ipak vise isplati ova klasicna. :D
 
Nazad
Vrh