Okupljanje članova foruma u Smederevskoj Palanci 15. u mesecu

Ma salimo se, nego mozda pre dodje kad je ti pozoves, znas koliko smo Robins i ja cekali dok ti nisi doso.
 
Danas smo imali preliminarno skupljanje u Palanci a razlog je bio dogovor za skupljanje 15. septembra i za Krstovdan a uz to i moj berač i cukanecina presa. Majstora ne treba da predstavljamo i svima je poznat a ručak je morao da plati cukaneca jer nije verovao da se pikap na presi može popraviti za 15 minuta i to brenerom za šurenje svinja. O tome će već biti reči u temi o presama. Boca od Lav piva ne mora da bude samo etalon kod klipova kukuruza već se može koristiti i u druge svrhe. Da sa nama nešto nije u redu vidi se na trećoj slici jer nas trojica nismo mogli da pojedemo dve porcije roštilja i ovo je ostalo.

 
Lepo. lepo... Stari, dobri Srpski obicaj! E, bas volim sto sam iz Sumadije...
P.S. Jel jos uvek imaju dole "Hajducke raznjice"? Pravi sablja dimiskija, za jedno pola metra i kilo mesa raznjica ... :ppozdrav:
 
@robins,
opet krkanjac bez pobednika sa Kosmaja, a?!
Predlozicu @Karalicu da vam posalje po jedankazneni poen zato sto ste propustili i nas da ukljucite u kulinarske cari teog restorana :haha: :haha:
 
Lepo. lepo... Stari, dobri Srpski obicaj! E, bas volim sto sam iz Sumadije...
P.S. Jel jos uvek imaju dole "Hajducke raznjice"? Pravi sablja dimiskija, za jedno pola metra i kilo mesa raznjica ... :ppozdrav:

Pa ti si Karaliću o svemu obavešten. :sta:
Mnogo si postao sumljiv, pravi Balkanski špijun ko Čvorović.
 
@ILKE i ja smo sigurni, imamo još saputnika koji za sada nisu na forumu. Ključno pitanje je kako obezbediti harmonikaša da nam "tercira", a pošto smo u kraju vrhunskih majstora harmonike, mislim da to neće da bude problem. Zna se ko će već da se pozabavi osobljem, u smislu šarmiranja.
 
Ja nazalost milovane nisam bio ni na jednom skupu i moracu i ovaj da preskocim.U petak 15. zavrsavam taj famozni cepac i trebali bi ako bog da da ga pustimo u pogon.Iscrpio me i fizicki i psihicki i materijalno,tako da vise nema kud.Poceli smo sa necim kao to ce cas i lako ce mo ali nije bas sve to tako.Pozdrav za svo drustvo i lep provod u palanci.
 
@ILKE i ja smo sigurni, imamo još saputnika koji za sada nisu na forumu. Ključno pitanje je kako obezbediti harmonikaša da nam "tercira", a pošto smo u kraju vrhunskih majstora harmonike, mislim da to neće da bude problem. Zna se ko će već da se pozabavi osobljem, u smislu šarmiranja.

Ako ima 1 mesto do Palanke ucestvujem u sve radnje, a sto se tice terciranja, samo nadjite pasuljaru i taj sam!!!
Milovane pooslao sam ti PP
 
S` ovu našu stranu stižemo @ILKE, @francuz i ja. Bratu francuzu želimo prijatno spavanje u Kraljevu, a oko 7h i 30min, polazimo put legendarne Palanke. Rutu ne smemo da otkrivamo.
 
Nazad
Vrh