Okupljanje članova foruma u Smederevskoj Palanci 15. u mesecu

Ambijent napravljen za clanove foruma da neki ne kazu 'bili smo, nismo vidli...' Kolega Robins me je prijatno iznenadio poklonom iako je njemu bio rodjendan juce pa je bilo logicnije da bude kontra. Elem behu nam malo dve kafane pa smo ja i Rale83 uprilicili srpsku varijantu relija Paris-Dakar, nazalost ispostavilo se na kraju da je potraga za fantomskom 'radilicom' bila bezuspesna.
Prisutni po redosledu dolaska: moja malenkost, Robins, Rale83, Levak, Maestro i None73

:ppozdrav::ppozdrav:
 
bio sam danas, ali sam morao rano da odem pocela da mi se teli krava bio sam oko pola 11, nisam nikog video, sedeo sam ispred za stolom
 
Cika Jovo, u to vreme smo Robins i ja ispijali pice unutra a ja sam pre toga bio napolju. Obzirom da i ti nisi bas mali a upoznali smo se neverovatno mi je da se nismo videli. Zvali smo te ali si bio nedostupan. Mogo si da nas pozoves da otelimo kravu pa se vratimo.
Kish, prosetaj sledeceg meseca do nas!
 
razbila mi deca tel, pa sam poneo zenin, bio sam jutros rano na netu, mislio sam da ces se prikaciti pa da mi posaljes broj - sto mozes i sada na pp
upoznao sam nekog tvog Bobana iz Azanje doterao jednu prikolicu sa horizontalnim valjcima, nije je ni oprao :haha: , kaze ima jos na placu...
jel ga znas ?
 
Cika Jovo, u to vreme smo Robins i ja ispijali pice unutra a ja sam pre toga bio napolju. Obzirom da i ti nisi bas mali a upoznali smo se neverovatno mi je da se nismo videli. Zvali smo te ali si bio nedostupan. Mogo si da nas pozoves da otelimo kravu pa se vratimo.
Kish, prosetaj sledeceg meseca do nas!
Hvala na pozivu,al' uff...daleko,al trebao bi doci da vidim rasturivace za ves.djubre,vicon sa plasticnim buretom i lulom.
Imal' toga tamo i koliko je taj vasar velik?
 
Vidjao sam to ranije sad se nisam nesto setao po vasaru. Velicinu ne znam kako da ti procenim. Juce ujutro su poceli da stizu sa masinama i najbolja kupovina je na vece pred glavni dan. Mada nije svakog meseca isto, cini mi se da je na nekom druzenju ranijih meseci u brvnari neko rekao da je veci od Rume. U Rumi nisam bio sto godina tako da ne znam.

Francuz, mozes misliti kad smo pojeli sve pecenje u brvnari pa smo morali ici u grad u drugu kafanu da dojedemo.
 
Drustvo iz coska
2d11lp4.jpg

A evo i zbog cega volimo vasar
9id3dv.jpg

Ona nas usluzuje otkad je levak hteo nesto sa konobarom
 
Ma dobar je telefon nego se konobarici tresla ruka od uzbudjenja kad te slikala. Vidis kako je dobra slika kad sam te ja slikao sa njom. Rale ti si od sad PR foruma za odnose sa lepsim polom.:osmeh:
 
Nazad
Vrh