Održavanje seoskih slava i ostalih manifestacija ovog leta. Petrovdan!

Koliko ovaj forum ima članova?Da li je neko oboleo od korone?Ako jeste neka slobodno kaže nije sramota.Ja lično ne poznajem ni jednog čoveka koji je oboleo od korone.Ove informacije iz medija,kao što je oboleo čeda,vulin,danilo vučić,maja gojković,ceca... ne smatram za relevantne.
 
Пази овако, син од колегинице је у каменици у школи. Због појаве короне послали су их кућама превентивно 14 дана и онда пракса. Она је то рекла на послу и настане скоро па хаос. И то само од неколико људи. Па да се зна појединачно ко је заражен и ломаче би се палиле. Боље је овако, ваше је да се пазите и поштујете прописане мере.
Ако се крећете у одређеном кругу кућа, посао, село односно мало мешања са људима који долазе са стране шансе су мале да нешто буде. Градови су ту велики проблем.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Brate da li ti znas nekog ko se razboleo ili nedaj boze umro od korone, sad cim se neko zakaslje ili prehladi i dobije temperaturu odma ga trpaju u kovid bolnicu bez testiranja ili bilo kakvog pregleda,ma nece niko vise ni da ga pogleda. U Pozarevcu je od pre 5 dana bolnica pretvorena u kovid bolnicu i sve bolesnike sa internog poslali kuci i jedna zena umre posle 2 dana ali ona nije bitna jer nije imala koronu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Ne bih da učestvojem u vašoj raspravi ali pre neki dan sam se čuo sa prijateljem da mi prebaci nešto iz BG,inače je iz okoline BG i bavi se transportom a kod mene već 5 g donosi pčele.Ove godine se nije ni javio da donese pčele i ja ga zvao da vidim što nije došao i da ga zamolim za prevoz.Pokupio koronu,kaže nit živ nit mrtav,povrača,proliv,temperatura več 20 dana tako ,ne prolazi, ne zna šta če sa sobom.Kaže da se pazim jel uopšte nije zajebancija kako neki pričaju.Da znaš da mi nije bilo svejedno kad sam čuo.
 
Ma nema nikakve rasprave samo diskutujemo,jos jedna stvar mi nije jasna kako je moguce da se od tog toliko opasnog virusa zarazi samo jedan clan domacinstva a ostalima nije nista

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Žena je prva zaražena, donela sa posla, samo je izgubila čulo ukusa i tako oko 7 dana on nije konta da je korona. Njena klinička slika je bila sa blagim simptomima.
 
Bem li ga,sto kazu babe nisam pametan

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Brate da li ti znas nekog ko se razboleo ili nedaj boze umro od korone, sad cim se neko zakaslje ili prehladi i dobije temperaturu odma ga trpaju u kovid bolnicu bez testiranja ili bilo kakvog pregleda,ma nece niko vise ni da ga pogleda. U Pozarevcu je od pre 5 dana bolnica pretvorena u kovid bolnicu i sve bolesnike sa internog poslali kuci i jedna zena umre posle 2 dana ali ona nije bitna jer nije imala koronu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Ja znam devojku od 25 god. koja je u teskom stanju sa zapaljenjem oba plucna krila u sred noci transportovana u Nis. A takodje su i moj rodjak sa zenom ( 30 i kusur god. imaju) lezali u Cairu i nije naivno uopste.
 
Auuu, ja držim jedan zaražen po infu sa srbobran.net... Gde si našao te podatke?
Код нас у селу има један заражен што је радио у кладионици ,подаци нису са нета него од људи из општине.
 
Brate da li ti znas nekog ko se razboleo ili nedaj boze umro od korone, sad cim se neko zakaslje ili prehladi i dobije temperaturu odma ga trpaju u kovid bolnicu bez testiranja ili bilo kakvog pregleda,ma nece niko vise ni da ga pogleda. U Pozarevcu je od pre 5 dana bolnica pretvorena u kovid bolnicu i sve bolesnike sa internog poslali kuci i jedna zena umre posle 2 dana ali ona nije bitna jer nije imala koronu

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Ja znam nekoliko. Neko je podneo lakše neko teže.
 
Kod nas u selu posle jedne svadbe i jednog punolestva gde je bila zaražena jedna medicinska sestra...nastao opsti haos...cak 36 ljudi zaraženo...e sad neki imaju blaži oblik ali neki su na aspiratorima i u veoma teskom stanju...da zlo bude veće to su maldji ljudi....a stari imaju blaži oblik..

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ja neznam nikog.Znam da su deci raspust produžili zbog epidemije sezonskog gripa.Posle dosao neki novi virus zvani korona.Pre izbora navodno preko 20 zaraženih u našoj opštini.Sve više verujem da je onaj Dr. Nestorovic bio upravu za celu tu situaciju sa virusom.Običan virus neko lakše podnese,neko teže,nekom se iskomplikuje zbog druge bolesti pa mu zivot visi o koncu.
 
Kod mene u mestu ne znam nikog da je zaražen. Bila je jedna porodica preventvno u samoizolaciji jer su imali gosta iz Beograda (ko bi reko :)) na par dana za koga se kasnije ispostavilo da je zaražen. Iz okoline puozdano znam samo za par zdravstvenih radnika. Čuo sam gumilu priča, ali je to sve ne provereno i rekla-kazala.
 
A sta ako ti dodje gospoda iz Beograda na seosku slavu? Pises kao neki neizivljeni klinac koji jedva ceka seosku slavu da se napije i zbari neku devojku jer cele godine posti. Zbog takvih nabedjenih kao sto si ti i onih Beogradjana iz tvog prethodnog posta, kao i navijaca i politicara smo tu gde jesmo.
Pa valjda neće bolesni da dodju.
Pises kao neki neizivljeni klinac koji jedva ceka seosku slavu da se napije i zbari neku devojku jer cele godine posti. Zbog takvih nabedjenih kao sto si ti i onih Beogradjana iz tvog prethodnog posta, kao i navijaca i politicara smo tu gde jesmo.
To sam se samo nadovezao na tvoj post i malo iskarkirao. Ja inače i nisam neki veliki obžavalac tih vašara, slava itd. Pevaljke mugu da slušam jedino ako popijem nekolko piva a jedna dan i nije neka uteha za celu godinu posta :).
Nisam ja nedokazan da hoću da se okuplajm i veselim, a da pritom korona cveta oko nas. Jednosatvno ne svidja mi se način po kome se sve to radi. Svo to šibicarenje sa koronom, sad je ima -sad je nema, sad je vidiš sad -je ne vidiš, sad nasmejani Nestorović- sad namršteni Kon. :)
Ne znam više bre u šta da verujem.

Inače trenutno imam problema sa stomakom i neki čudan ukus u ustima. :)
 
Mozda si zakacio.

Sestra mi radi u Cicevcu od 7 do 21.Otkrila nekoliko njih i kolegu.Treba joj pola sata da skine one zastite i da ih obuce.

Nemjte se zezati mogu teske posledice po organe kod nekih da budu.
 
Ovde imao jedan ugovar vojnik, sada ima jedna porodica.Dete bilo na exskurziji i zarazilo celu kucu.
 
Uh, ako sad ja napisem da znam bar 10 ljudi trenutno sa kovidom i da sam znao 4oro koji su preminuli...
Jbg preko dece, posla...
Ovo se pretvori u temu o koroni.
 
Nazad
Vrh