Odg: Koćenje- broj malih - fotografije legla - odgajanje do odvajanja

Okotila mi se jedna zecica ali to jos nisam video bukvalno se prepolovila neznam koliko ih ima ali predpostavljam da je dosta.:osmeh:
 
Ljudi,11 ih u gnijezdu :D
Izgleda da ih je bilo 12 al jedno nemogu pronaci,izgleda da je uginulo :S
 
Poslednja izmena od urednika:
Mozda ih nisi dobro izbrojao, mozda je i prvi put bilo 11. Kad su mali tesko ih je izbrojati prvi drugi dan kad ih ima toliko mnogo. Moguce je da ih je bilo 12 ali da jednog pojela zenka. Ja sam imao slucaj kod jedne zenke da je htela da pojede svoje mlade.

Za svaki slucaj ponovo pregledaj gnezdo zbog saveta koji ti je peto dao da ne bi imao problema.
 
I meni se po prvi put pre neki dan okotila zecica .... ne znam koliko ih ima jer ih je prekrila dlakom skroz ..... tacno 31. dan uvece se okotila ujutru mali :) ima ih preko 5 sigurno :) samo gomilaju :) vec vidim dlaka im pocinje da raste :) .... bice dobri .....
 
Ljudi placam turu juce mi se okotila jedna zenkica :osmeh: a sad cekam drugu za par dana :ppozdrav:
 
Evo mojih malih ovnolikih

---------- Poruka napisana u 14:29 ---------- Prethodna poruka je at 14:25 ----------

2419qwo.jpg

x259fs.jpg
 
Opaaaaa!
Bravo ''zima'' :bravo:
E bas mi je drago da je i kod tebe pocelo nesto ozbiljnije da se desava.
Daj postavi sliku novo pridoslog malca da ga i mi vidimo:osmeh:
 
Pozdrav okotila mi se jedna zečica. Neznam koliko ih je jer nisam htio dirati.
xf6r2d.jpg

vb6g7.jpg


1zh33ac.jpg
[/IMG]
15chkxc.jpg
[/IMG]
Koje vrste je ovaj zec? on je takoder otac ovim malima.
iml3zm.jpg
[/IMG]
Koje vrste je ova zečica ona mi se također treba kotit ovih dana. ali jos ni gnjezdo nije napravila. a termin je prosao prije 2 dana. a ona se udvostrucila.
nbpwqv.jpg
[/IMG]
Mislim da je ova zečica njemački šarac tako je barem rekao čovijek kada sam ju kupovao 70 kn...


Ovo vam je moja farma. tako da do sljedeceg posta pozdrav! :pPPP
 
Ta crno bijela zecica jest njemacki sarac,a gnijezdo zecica zna napraviti i par sat pred okot,to nije problem,glavno je da se udvostrucila,heh :D..Neka ima slame i to je to..
A ovi gore cini mi da su mjesanci .
Moj savjet ti je da pregledas gnijezdo,jer moguce je da bude mrtvih pa hlade ove ostale..
Meni se desilo da je zecica okotila 7 s tim da je jedno uginulo,al moje zecica je pametna pa ga fino izbacila van kotilice :)
POzZZ
 
Baš i ja imam istog mužljaka i ženku (mislim na boju i veličinu), mešance. Ako kasni koćenje, kako sam ja primetio biće manji broj malih. I meni davnije kasnio 3-4 dana i okotila samo 4.
 
Pregledao sam gnijezdo živi su. i super su kao pravi šarci. imaju crtu po leđima. zabrakadirali su se unutra i nedaju hladnoci da uđe.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh