Odakle Vam nick??

iznenadio si me sa ovom muzikom:ppozdrav:
jos ces da ispadnes kul tip
pardon ispravka mislio sam na zombi
 
Pravo ime mi je Stevica i 44godine imam ,a razmisljo sam da stavim Brzi posto me tako svi znaju po prezimenu Brzic.Ali nesto nije islo u registraciji pa ostalo steva44.
 
Cannibal Corpse,Deicide,Sepultura... eeee kada je to bilo ima više od 15 godina,a da me vidiš sad!:haha:
 
Imam bar pet nadimaka po selu.Diklofen mi je dala ekipa iz teretane(kad sam se time bavio) jer sam zbog neke povrede to pio.To se tako počelo po teretani pričati i malo po malo ostade ja diklofen.
 
u ovoj temi nema opcija "zahvali se" to je bilo moje pitanje za Diklofena, hvala u svakom slucaju, meni to bilo malo cudno, i kod nas u teretani non stop, diklofen mast, diklofen gel, pa diklofenak ovakav pa onakav itd..... inace kod povreda najbolje je koristiti Diklofen+bensendin jer ima umirujuce dejstvo pa opusti zivac ili sta je vec u pitanju
 
Od prezimena. TRIFU. Tako da sam ga skratio na 3 FU. A inače porodično "špic name" što bi lale rekle mi je Trejka.
 
moj nik je uzet iz serije ,,,Sopranovi,, volim tu seriju pa otud i nik inace mi je ime Dejan a prezime Mogic. jedinstveno prezime razmisljao da mi to bude nik ali eto... inace me svi i znaju kao Mogic
 
Nazad
Vrh