Objekti za smeštaj mehanizacije

‚kod nas u vojvodini oko 2000+
I to ne kubik,vec tona,sto je oko 0,7 kubika.

- - - - - - - - - -

Код нас је упитно све када се ради, почев од квалитета цемента, па преко агрегата и на крају воде и њене ПХ вредности која исто тако утиче на квалитет и марку бетона.....
lepo zahtevas na betonjerki da ti uzme uzorke u kalupe,i videces da li ne valja beton.

- - - - - - - - - -

I to ne kubik,vec tona,sto je oko 0,7 kubika.

- - - - - - - - - -

lepo zahtevas na betonjerki da ti uzme uzorke u kalupe,i videces da li ne valja beton.
315foy8.jpg
[/IMG]
 
Калупе којих димензија за узорке и колико узорака? Битно је знати шта захтевати када се ради одређена површина. Такође битан је и број узорака и на крају где то све истестирати!

- - - - - - - - - -

На овој слици видим одамах пар неправилности при раду...боље да не пишем јер ћу бити одма' прозван...
 
5yf2g2.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

Imaju oni kalupe spremne na betnjerci,cim im zahtevas uzorke,ne zabusavaju sa kvalitetom.
Napisi slobodno zamerke.
 
Po meni ocigledna greska,armatura lezi na tucaniku,kolko se vidi na slikama.To je isto kao i da je nema,sem ako je niste dizali posle,ali na slikama kako stoji ona je na zemlji,kamion je dodatno malo deformise ,tj krivi,kriva armatura npr u nekoj gredi,znamo sta bude.
 
Armatuqa je na zemlji bas zbng miksera,kako se izliva,jedan je rtalno dize,i podignuta,je oko 5 cm od tucanika.niko nije budala da placa tako skupu mrezu,a da lezi na zemlji.
 
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...
 
Sasvim je logicno da niko ko je platio tu mrezu i radi sebi kod kuce,da nece tek tako da je baci u beton.
i1ic28.jpg
[/IMG]
Lepo se vidi na ovoj slici da je podize rucno,a tamo gde je isla teze,imali su polugu,uz pomoc koje su podizali mrezu.inace debljina betona je 17,18cm a tampon je nabijeni tucanik 8cm.
 
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...

Nema leka,sve sto uradis bice kratkotrajno..bas isti problem je imao drugar koji je kod mene radio betoniranje,to mu je glavno zanimanje.samo izlupati stari pa izliti novi
 
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...
Nema popravke,nepostoji vezivo za strari i novi beton!Posle par godina opali behaton i resio si problem,ima neki od 3 cm a ima deblji

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...

Gledao sam na internetu ima mašina koja skida sloj betona i onda nanesu sloj nekog voska za beton, ne znam kako bi se ponašao na otvorenom jer se to koristi u servisima i fabrikama. Ne upija vodu ni ulje i lako za održavanje.
 
A dali ima nešto tanje od 3 cm jer mi je to za sanaciju takvog rupičastog betona previsoko jer imam okolo rubnjake. Tu samo parkiram auto pa bi možda bile dobre i neke pločice odgovarajuće ako postoje. Ako neko zna?
 
Nema popravke,nepostoji vezivo za strari i novi beton!Posle par godina opali behaton i resio si problem,ima neki od 3 cm a ima deblji

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Ja sam razmisljao o tim behaton plocama preko betona, e sad kolika bi debljina tu isla, s obzirom na to da ce tuda prolaziti sleperi sa teretom?
 
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...

Nije reklama ali kontaktiraj isomat ili slicne firme, imaju oni ekipe koje izlaze na teren i procenjuju sta moze da se sanira, a sta ne.
 
Nazad
Vrh