Objekti za smeštaj mehanizacije

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.226
Armatuqa je na zemlji bas zbng miksera,kako se izliva,jedan je rtalno dize,i podignuta,je oko 5 cm od tucanika.niko nije budala da placa tako skupu mrezu,a da lezi na zemlji.

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
1.773
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.226
Sasvim je logicno da niko ko je platio tu mrezu i radi sebi kod kuce,da nece tek tako da je baci u beton.
[/IMG]
Lepo se vidi na ovoj slici da je podize rucno,a tamo gde je isla teze,imali su polugu,uz pomoc koje su podizali mrezu.inace debljina betona je 17,18cm a tampon je nabijeni tucanik 8cm.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
8.070

jbrtka

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2010
Poruka
2.226
Ovde je pocelo zestoko palamudjenje(kao na vecini tema) ali niko nema odgovor na ono sto smo kolega i ja pitali-sta da radimo sa iskrzanim betonom,tj da li mozemo to nekako popraviti i zastititi za ubuduce?Nebuloze o slabom betonu ne bih komentarisao,radjeno je odjednom 400 m2 i svuda 7 dzakova cementa po kubiku a krza se samo ono gde automobili donesu SO sa glavnog puta na kom se nalazim.Molim za savet ako neko zna sta se spasti moze...
Nema leka,sve sto uradis bice kratkotrajno..bas isti problem je imao drugar koji je kod mene radio betoniranje,to mu je glavno zanimanje.samo izlupati stari pa izliti novi

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.521
Nema popravke,nepostoji vezivo za strari i novi beton!Posle par godina opali behaton i resio si problem,ima neki od 3 cm a ima deblji

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Attila

Član
Učlanjen(a)
14 Nov 2010
Poruka
2.195
Gledao sam na internetu ima mašina koja skida sloj betona i onda nanesu sloj nekog voska za beton, ne znam kako bi se ponašao na otvorenom jer se to koristi u servisima i fabrikama. Ne upija vodu ni ulje i lako za održavanje.

batad

Član
Učlanjen(a)
12 Sep 2010
Poruka
458
A dali ima nešto tanje od 3 cm jer mi je to za sanaciju takvog rupičastog betona previsoko jer imam okolo rubnjake. Tu samo parkiram auto pa bi možda bile dobre i neke pločice odgovarajuće ako postoje. Ako neko zna?

milanche87

Član
Učlanjen(a)
16 Apr 2011
Poruka
548
Nema popravke,nepostoji vezivo za strari i novi beton!Posle par godina opali behaton i resio si problem,ima neki od 3 cm a ima deblji

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
Ja sam razmisljao o tim behaton plocama preko betona, e sad kolika bi debljina tu isla, s obzirom na to da ce tuda prolaziti sleperi sa teretom?

T110

Novajlija
Učlanjen(a)
25 Avg 2017
Poruka
1.373
Nije reklama ali kontaktiraj isomat ili slicne firme, imaju oni ekipe koje izlaze na teren i procenjuju sta moze da se sanira, a sta ne.

steva44

Član
Učlanjen(a)
18 Mar 2011
Poruka
2.451
Kod nas su jednu celu ulicu izbetonirali pod padom posto kroz nju idu atmoferske vode ,al voda prolokala i ljustio se beton,pre jedno 5 godina su lupili preko betona tanak sloj asfalta jedno 3 do 4 cm vidi se debljina posto ima ivicnjake ,mogu reci a je asfalt jos u dobrom stanju,e sad kolko bi izaslo i posto je kubik asfalta vidim po oglasima neke firme se reklamiraju 9 evra po kvadratu pa navise,a sad ovo bi mozda bilo jeftnije posto nema drugih radova sem postavljanja asfalta.

Vrh