Novi ministar - Velja Ilic

steco , prijatelju , ko da si mene pito sta ces da pises , slobin pionir i potparol tkz ugo cavez podigao obe ruke gore sa ispruzenim srednjim prstom i kao da kaze nemozete nam nista a za ono 05.10.sad cu da vam pokazem . a afera kofer , a 3M a ovo a ono pa sve to puta 1000000 , be..e drzavo , i sram me je i strah me je . aj zdravo

---------- Poruka napisana u 12:53 ---------- Prethodna poruka je at 12:43 ----------

steco , prijatelju , ko da si mene pito sta ces da pises , slobin pionir i potparol tkz ugo cavez podigao obe ruke gore sa ispruzenim srednjim prstom i kao da kaze nemozete nam nista a za ono  05.10.sad cu da vam pokazem . a afera kofer , a 3M a ovo a ono pa sve to puta 1000000 , be..e drzavo  , i sram me je i strah me je . aj zdravo

---------- Poruka napisana u 12:55 ---------- Prethodna poruka je at 12:53 ----------

steco , prijatelju , ko da si mene pito sta ces da pises , slobin pionir i potparol tkz ugo cavez podigao obe ruke gore sa ispruzenim srednjim prstom i kao da kaze nemozete nam nista a za ono  05.10.sad cu da vam pokazem . a afera kofer , a 3M a ovo a ono pa sve to puta 1000000 , be..e drzavo  , i sram me je i strah me je . aj zdravo
 
dinkic zeli ovo ministarstvo, pa se zato on jedini buni, samo da bi izboksovao ovo ministarstvo za sebe...
mislim da je dinkic naj veci promasaj u ovoj vledi, jos kad bi dobio ovo ministarstvo upropastio bi sve...
ne podrzaval velju, ali od petrovica nema gori, sto je ovde vec receno trebao bi neko mladji poput DRAGINOG, naravno da se to nece dogoditi jer tajkunima apsolutno ne odgovara takav ministar..
 
Polako ljudi. Razgovori i dogovori o raspodeli ministarskih mesta po % osvojenim na izborima tek treba da unesu pometnju kod pregovaraca. Nista nije dogovoreno. Gosp. Dacic i gosp.Dinkic su nesto isplanirali ali SNS ima najveci broj poslanika u skupstini i shodno tome trazice i najveci broj min. fotelja, sto gospodi iz koalicije SPS i URS nece odgovarati. Nece im odgovarati zato sto bi onda premijer bio samo marioneta a to gosp. Dacicu nikako ne odgovara, a ni njegovom satelitu gosp. Dinkicu. Bura tek predstoji, pa valjda i SNS ima koalicione partnere.
 
Da li sve ovo znaci da je ova godina otisla dodjavola.Jer ovi birovi dok usaglase svoje zelje,prohteve i inate mozda nas i sneg zatece.Nikad gora situacija sa budzetom,alarmantno je odavna za hitre i pametne odluke i poteze,ali pomenuti birovi se neckaju ko mlada pred vencanje.Ne znam kako drugima izgleda nasa politicka "elita",ali meni dodju kao klinci u vrticu,kojima su dali brdo igracaka pa deca ne mogu da se usaglase ko ce koju da zgrabi.Sramota!
 
Ja bih voleo da Velja bude ministar ,mozda mu to nije specijalnost ali da je zaista sposoban covek da odradi nesto konkretno -to jeste , mada ja se ne racunam, ja sam pristrasan posto mi je komsija ,al sta cu- ko ce koga ako ne svoj svoga :ppozdrav:
Za tvoju informaciju Veljo ume itekako da razgovara normalno i fino pogotovu sa obicnim, radnim narodom ,a ume i da razgovara sa bagrom...

http://www.danas.rs/danasrs/politika/radi_li_dinkic_po_nalogu_tajkuna.56.html?news_id=243476



Da li sve ovo znaci da je ova godina otisla dodjavola.Jer ovi birovi dok usaglase svoje zelje,prohteve i inate mozda nas i sneg zatece.Nikad gora situacija sa budzetom,alarmantno je odavna za hitre i pametne odluke i poteze,ali pomenuti birovi se neckaju ko mlada pred vencanje.Ne znam kako drugima izgleda nasa politicka "elita",ali meni dodju kao klinci u vrticu,kojima su dali brdo igracaka pa deca ne mogu da se usaglase ko ce koju da zgrabi.Sramota!
Mozda se namerno otezu pregovori -od strane koga nisam siguran -jer ima neki rok za sastavljanje vlade, pa ako ne formiraju dotada -idu novi vanredni izbori.
 
Da li sve ovo znaci da je ova godina otisla dodjavola.Jer ovi birovi dok usaglase svoje zelje,prohteve i inate mozda nas i sneg zatece.Nikad gora situacija sa budzetom,alarmantno je odavna za hitre i pametne odluke i poteze,ali pomenuti birovi se neckaju ko mlada pred vencanje.Ne znam kako drugima izgleda nasa politicka "elita",ali meni dodju kao klinci u vrticu,kojima su dali brdo igracaka pa deca ne mogu da se usaglase ko ce koju da zgrabi.Sramota!

Boli njiih ku*** za budžet, za narod i državu.Gledaju da se nahapaju što više dok su u poziciji i to je to.A što se Velje tiče, moje mišljenje je da je to jedan običan dripac i kabadahija.
 
Po svemu sudeći Ministarstvo Poljoprivrede i Trtgovine biće integrisano u ministarstvo Ekonomije.Izgleda da neće biti posebno.Značida će neko od Dinkićeve fajte da nas "vodi".
 
Ako je Diklofen u pravu,onda znaci da sprdacini nema kraja.Zasto uzimaju poljoprivredu u usta,poplasise sve muzare u Srbiji slikajuci se u stalama pred izbore,kad nam ga potom zavuku do balcaka.Ne mogu da verujem kako nas siluju u zdravu pamet.Jos jednom ce nam izgubljena druzina lopovskih navika pokazati da je agrar zadnja rupa na svirali u ovoj zemlji.
 
gospodo , zapostavili smo malo ovu temu , naljutuce nam se kandidat , evo i njegov komsija nam je lepo objasnio da kandidat ume da razgovara i sa obicnim tako reci prostim svetom a videli smo da ume i sa novinarima da divani a ume bogami i da sutira iste . ako doticni kandidat bude i inagurisan , cujem , dozvolice samo kraduckanje , limitirao je svoje saradnike , opet prica se ,na 100000 eura po glavi , vise ne dozvoljava . sve preko toga , suska se , povlaci za sobom ukor pred iskljucenje iz pevackog drustva . kandidat je obecao cvrsto, opet suska se, da ce sve projektante iz puteva srbije i zeleznica srbije da stavi u resor poljopr. tako da se mozemo nadati da ce na svakih 5 do 6 njiva biti uradjen javni wc po ugledu na daleko cuveni sa zel. stan. u , cini mise kraljevu ....mogu ja jos nego mrzi me . aj zdravo

---------- Poruka napisana u 15:52 ---------- Prethodna poruka je at 15:44 ----------

gospodo , zapostavili smo malo ovu temu , naljutuce nam se kandidat , evo i njegov komsija nam je lepo objasnio da kandidat ume da razgovara i sa obicnim tako reci prostim svetom a videli smo da ume i sa novinarima da divani  a ume bogami i da sutira iste . ako doticni kandidat bude i inagurisan , cujem , dozvolice samo kraduckanje , limitirao je svoje saradnike , opet prica se ,na 100000 eura po glavi , vise ne dozvoljava . sve preko toga , suska se , povlaci za sobom ukor pred iskljucenje iz pevackog drustva . kandidat je obecao cvrsto, opet suska se, da ce sve projektante iz puteva srbije i zeleznica srbije da stavi u resor poljopr. tako da se mozemo nadati da ce na svakih 5 do 6 njiva biti uradjen javni wc po ugledu na daleko cuveni sa zel. stan. u , cini mise kraljevu ....mogu ja jos nego mrzi me . aj zdravo
 
Mozda sam komsija ali nisam nikada bio ni u jednoj stranci ,ako na to mislis ,da afera wc u Kraljevu je uradjen za 72.000 evra ,al otkako je otisao Veljo na kraljevackoj zeleznickoj stanici nije uradjeno skoro nista vise, tj.ne koristi se i stoji napola rekonstruisana (posto je to istorijski objekat star preko jednog veka).
I nemam problema da bude ko god u krajnju ruku,ako ce nam biti bolje ,nadao sam se da bi Veljo mozda napravio proboj na Rusko trziste ::novac::
 
rogi rode , sve si rekao ,nista ja tu nebih dodao niti oduzimao , nego samo malo ovaj proboj na rusko trziste me je malo ganuo . svaka cast kandidatu ako to uradi , bacuske ,balalajke,stepe i tajge , kozaci gulag i sibir , kako se sa setom secam svega toga. nema sta ,pun pogodak , gde nas ruja ceska tu nam koza puca . elem , prica se da su kandidatovi eksperti vec uradili elaborat za podsticaj poljoprivrede koji se cuva u najvecoj tajnosti i sakriven je na posebno mesto , kazu neki kod kandidata u boksove sa kerama . koga kera oseti da nije dobar covek..reci su naseg kandidata... kazu neki da ce kandidat sve svoje eksperte da vodi u boksove sa kerama da cuje njihovo misljenje... ko je dobar av ko nije avav ...mogu ja jos nego mrzi me , aj zdravo
 
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/331625/Branislav-Grujic-kandidat-za-ministra-poljoprivrede

[h=1]Branislav Grujić kandidat za ministra poljoprivrede[/h] Nataša Latković | 05. 07. 2012. - 21:00h | Foto: G. Srdanov | Komentara: 1

Jedan od kandidata za ministarsku funkciju u novoj vladi je nestranačka ličnost Branislav Grujić, predsednik Kluba “Privrednik”. Kako saznaje “Blic”, to je dogovor predsednika SPS i URS Ivice Dačića i Mlađana Dinkića sa dojučerašnjim liderom naprednjaka Tomislavom Nikolićem.
257236_grujic-foto-goran-srdanov_f.jpg
Grujić (u sredini) sa Bekom i Miškovićem na inauguraciji Nikolića

Do pre nekoliko dana bilo je izvesno da će Grujić zauzeti ministarsku fotelju u Nemanjinoj 11. Međutim, ideji Dačića, Dinkića i Nikolića usprotivio se, navodno, Aleksandar Vučić koji je javno na sednici Glavnog odbora SNS poručio da “naprednjacima neće upravljati tajkuni ili druge stranke, već Predsedništvo i GO partije”. Aleksandar Vučić u izjavi za “Blic” juče je rekao da “poštuje Grujića” i da se njegova izjava o tajkunima odnosila “na nešto mnogo krupnije”.

- Nemam informacije da će Grujić biti ministar - kaže on.



Predsednik Kluba “Privrednik” je i vlasnik građevinske firme “PSP farman”, koja posluje u više evropskih zemalja, a veoma je uspešna u Rusiji. Deo je ekipe u kojoj je i Miroslav Mišković, a koja se pre izbora pominjala kao potencijalni kupac “Jata”. Nekada je bio na čelu direkcije inženjeringa u kompaniji “Jugodrvo”, a svojevremeno mu je i Zoran Đinđić nudio da uđe u vladu.

“Blic” je juče kontaktirao Grujića, ali on nije ni demantovao ni potvrdio informaciju o učešću u novoj vladi.

- Ja sam na odmoru sa porodicom i nisam ni sa kim u kontaktu. Zaista ne znam šta se dešava.

Informacija “Blica” da je on bio u planu za ministarsku fotelju dolazi nekoliko dana nakon sukoba budućih koalicionih partnera - Mlađana Dinkića i Velimira Ilića. Predsednik URS je na Tviter profilu izjavio da Ilić neće biti ministar poljoprivrede. U prvoj reakciji lider NS je ljutito izjavio da Dinkić ne sastavlja vladu.

 
Poslednja izmena od urednika:
Grujic neinformisan(sto mi to lici na neke ranije opcije),moj zemljak Dinkic ne bi da Velja oporavlja agrar,verovatno ima sestrica od ujaka po babine linije,a neuposljenog,pa da ga smesti jadnog negde,a sto i ne bi u fotelju ministra poljoprivrede,jer kakvi su tu sedeli,sledeci ne moze previse da izneveri.S Veljom bi se digli ko feniks iz pepela.Covek ocigledno sposoban za vise funkcija u vladi,dokazan i narodan neko rece.Ne bi me cudilo da se ,ukoliko ga moj sveprisutni Mladja spotakne o seoski opanak,Velja skrasi u ministarstvu kulture.Sto,i tu se je dokazao mnogo puta.Na kraju krajeva covek se nasao u pobednickoj koaliciji i hoce svoj deo kolaca."Hocu svoj deo,necete me prevariti"-rece Kovacevic kroz usta mladjanog Mirka i opisa nas za sva vremena.Situacije iste,zapleti,karakteri,odnosi,raspleti...samo nove njuske na sceni,a publika ista,placa da ih gleda,placa da ih trpi i placa da bude u protivprirodnom bludu sa njuskama jer ne zna za bolje,ili ne zeli da jojn bude bolje.
 
Smuci mi se cim cujem za ovakve ili ih vidim. Mislite li da su postenim radom sve to zaradili? I oni da nam budu dobri? Fuj!
 
:zli:

Pobogu...pa ja znam za barem dva čoveka u SNS koji bi mogli biti ministri poljoprivrede jer se bave i rade u tom resoru...odkud sada izrone ovakve face

Nemam reči više, moje razočarenje u ovu državu je ogromno ::lose::
 
Ljudi,ne vredi se jediti.Ipak mi bolju vlast ne zaslužujemo.Ne vredi previše očekivati da bi se posle razočarali.Mnogo više nam zavisi od klape koja bude iza ministra a on če služiti da daje izjave novinarima i da obmanjuje poljoprivrednika.Otkud vam ideja da ministar poljoprivrede ima zaduženje da je unapredi.
 
Ljudi,ne vredi se jediti.Ipak mi bolju vlast ne zaslužujemo.Ne vredi previše očekivati da bi se posle razočarali.Mnogo više nam zavisi od klape koja bude iza ministra a on če služiti da daje izjave novinarima i da obmanjuje poljoprivrednika.Otkud vam ideja da ministar poljoprivrede ima zaduženje da je unapredi.

Ja se slažem da je važniji tim od ministra ali ovakav kandidat za ministra mi daje utisak i o klapi koja će biti njegov tim...
Neću se više ni oglašavati po ovoj temi dok ne vidimo šta je i kako je...samo se džaba jedim.
 
Nazad
Vrh