Novi ministar - Velja Ilic

goxgi

Član
Učlanjen(a)
10 Sep 2008
Poruka
224
Lokacija
Novi Sad
Sta kazete za novog Ministra Velju Ilica... Ajde da malo prodiskutujemo o tome..
 
Pitam se da l' ce "novi" ministar da nastavi da kraducka ili su mu apetiti porasli?
 
e pa da, mozda bude i najbolji ministar do sada...Ko ce ga znati..Ali pouzdano sam cuo da dovodi svoje ljude u ministarstvo....:))) A znamo i to da oni iz Cacka nisu bas naklonjeni Vojvodjanima, bez uvrede za ostale poljoprivrednike van Vojvodine...

PS: kritikovao je on i Dinkica - rekao je da je rak koji jede Srbiju, pa ce sada opet svi u vladu...Ali to kad sednes u fotelju, klima dune, vozac te nosi, kafice, banketi, i zaboravis ko je ko...A i kampanja je prosla, sto bi se secao...

Nadam se da nece samo od nasih para da zavrsava bolnicu svoju u Cacku, da nam se osveti za onaj Auto-put...
 
U raspodeli plena nakon izbora uvek se vodi rat oko finansija, ekonomije, policije, eventualno vojske, tamo gde ima novca ili uticaja na određene strukture. A socijalna politika, poljoprivreda mu dodju kao kolateralna šteta i vruć kolač, a često ljudi da bi se samo zvali ministrom prihvataju se toga, bojim se da je i ovaj put tako. To je samo odraz odnosa naše političke "elite" na našu delatnost. Inače izuzetno sam skeptičan po pitanju likova tipa Velje, Mrke i ekipe. Mislim da je njegovo imenovanje za ministra neće ništa novo ni bolje doneti, samo eventualnu korist ljudima bliskim njemu. Čak sam i skeptičniji nego kad je Petrović izabran za ministra poljoprivrede.
 
Ne može biti ministar iz centralne Srbije dobar za poljoprivredu vojvodine da ga je...eš.Uvek će vući za svoj kraj
 
Za ministra treba seljak :osmeh: a gde ces naci veceg seljaka od Velje:haha: stim da on hoce i da poslusa pametnijeg od sebe dok ovi dosadasnji sa visokim skolama su se ponasali ko da su popili svu pamet sveta i nit cuju niti vide druge osim sebe i svojih interesa
 
Gospodo sve je u redu ali nije u redu da psujete!Ipak na forumu imamo i pripadnice nežnijeg pola kao i decu pa je psovanje stoga ne primereno!
 
Evo sad poslednja informacija .... Pritisak velik, mozda Velja i nece biti ministar.... Traze novu osobu.....
 
Ma uvalice nam vec vidjenu facu,od koje nam se gadi zadnjih godina.Sta samo rotiraju fotelje,konkretno,coveka iz struke sa znanjem i iskustvom.Najbolje vanstranacka licnost,ali kod nas to je nemoguce.Kako je do sada bila praksa,nije cudo zubar da nam dodje na celo agrara.
 
Kod nas je posle izbora osvanuo grafit koji glasi: "Ko vas jebe narode do sledecih izbora."
 
Ne može biti ministar iz centralne Srbije dobar za poljoprivredu vojvodine da ga je...eš.Uvek će vući za svoj kraj
mislis da je nas vojvodjanin sasa dragin bio dobar, mislim ja licno nemam nista protiv coveka ali je imao par strucnih izjava u javnosti samo tako. a i u to vreme mislim da je dosta vojvodjana kukalo na njega
 
Saša Dragin je bio bolji ministar od svih prethodnih i od ovih koji su ga zamenili.
 
Nazad
Vrh