Nikad ovako !

Леб му **greška и камењу.....јел тај нешто опаучен ил му газе?

Послато са Mi 9T помоћу плуга
 
Ma ne gaze ništa bez obzira što je kanal sa desne strane puta ( dubok oko 5m). To gde je kamenje je isto njiva tog čoveka a ima i u njivi po koji kamen.
 
6720e3a19110d5039adec18e47aebe0e.jpg
121f623f893e23133d45f396af64bcd1.jpg
507158fd9286730c5f8cff6aa1cc1c11.jpg
A da nije li put nekad bio do onih drva?Ili možda su preširoke njive.? :ppozdrav:
 
Kod nas jedan morao da plati bager da mu napravi kanal po citavoj njivi da mu prestanu gaziti. 10 i vise godina tu napravili put u pola njive a isao citavom duzinom njive. Ovaj poradi , pogaze kukuruz ili sta je vec bilo na njivi. Kad mu je pukao film platio bager. Pocela pobuna. Pitam oca jel to put , kaze nije to je njiva , put je 100-tinak metara dalje zarastao u dzunglu. Onda jedan pametan pozvao inspektora da je ovaj uzurpirao put, izasao inspektor , otvorio ovom katastarske mape i kaze , pokazite mi taj put , kad ono njiva , lepo platio ovaj sto je pozvao inspektora 300E i sad svi cute , i nema prolaska , za put treba bager da raskrci dzunglu, ovom kanal stoji preko citave njive;)
 
Imam ja njivu pored puta, tu je lenija i sa druge strane je medja koja hvata put i OK aj nek cepaju nije problem, ali kad su poceli dijagonalu...rogove sam dobio.
Onda je dosao drugar u ispomoc JD i Lemken obrtac odorao je da se sad i sam plasim tog razora kad radim njivu da me ne povuce.
 
Да ли је и код вас на локалним путевима овако?
0d4d235cd6d4ed47cc64251f9a052e0d.jpg
ec6d08ee2ff77d806ad2f46345a046c8.jpg
a5f18aa020b5e2e82ce981072c808033.jpg


Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Веруј ми пут је у никад горем стању. Трава поред пута није кошена и ово је већ опасно. Почеле су рупе да се отварају. И то су почеле уздужно да се отварају. Таман точак да упадне. Погледајте рупе на првој слици и то још слепа кривина.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Ово нису рупе, ово су кратери...ништа није бољи пут ни од Чалме до Лаћарка....раскокао се сав...милина за возити..битно је да су у селу урадили 1км пута у улици у којој није било потребе да се исти ради...направише писту за 15 кућа...7м широк, обележен...исто су тако радили и по другим селима...а ове главне путеве ко је.е да извинете на речнику...

Можда и овај главни дође тамо 2072 године на ред када напуни 100 година постојања
 
Nazad
Vrh