Nikad ovako !

Mozda je poceo nesto da radi sto nije smeo. I u Kovacici je imao ispostavu.

U Turiji je tako pukao Trifunovic pre par godina. 5 miliona mislim da je tada bilo na lageru. Al pisi propalo, i teraj dalje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ludo vreme bez ikakvih garancija.Mora strogo da se gleda i vodi računa kome se predaje roba.Toliko klepaju ljude na prijemima i opet propadaju.To je izgleda začarani krug gde daš dinar da uđeš a dva ili sve da izađeš iz tog kruga.
 
Tako je.Tu je ogroman novac u igri i ljudi postaju oholi pa se kupuju avioni kamioni sa tendencijom preterivanja a ima i do igranja kako oni na vrhu sviraju.Ili će ti život biti cveće ili tebe više biti neće.
 
Čuo sam za njihov problem pre 30_40 dana i jedva smo izvukli 90 000din za neki posao na telehendleru i to sa sestre firme Busines park
Trebalo je još da im radimo strelu i zadnji diferencijal na istoj mašini


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Zato u ovom delu Srema i Mačve svi nose svoj kukuruz i soju u Hrana Produkt. Prava firma,stabilna i korektna.Iaplaćuje sve po dogovoru, niko se još nije žalio da mu je i zrno robe falilo sa lagera.
 
znas onu narodnu: i pravo se drvo uz krivo iskrivi...na zalost, samo je pitanje vremena kad i sta ce da ih natera da nesto urade lose, ipak su u ovoj zemlji na zalost jos uvek pravda i zakon poslednja rupa na svirali :(
 
To ovde ne može da se desi jer imaju dobrog ekonomskog savetnika pa neće biti promašaja, a za cenu nisam baš siguran ali mislim da je na prvom mestu ipak sigurnost i bezbednost robe koju nekome daš na lager pa tek onda cena.
 
Aco,nemoj terati vodu na svoju vodenici.Ti radiš u toj firmi i to je sve u redu ali niko nama ne garantuje imovinom za našu robu.A o savetnicima ne treba trošiti reči,u ovoj državi svaki je savetnik dobar ako je blizak vlasti.
 
Sve je to sam lihvar do lihvara ,dok god seljaci nemaju svoj silos biće onako kako oni oće,i sve dok mali propadaju i napuštaju poljoprivredu na njihovo mesto dolaze jaki (to su oni ,kako kaže jedan moj poznanik ,oni su jako puno radili pa zato imaju i po 2 hilj. ha,a šta su ostali radili),tako će i ovi mali otkupljivači što nisu sa Beogradskim ološom u kombinaciji,polako pucati.
 
Nema tu šale ni malo. Ako stvarno pogledate šta se sve dešava u našoj zemlji, koliko je ljudi prevareno i ostalo bez para za svoje predate proizvode (kukuruz, soja, svinje, bilpve,jabuke,mleko...) onda je pitanje da li je jedan dinar važniji od sigurne naplate.Miran san ipak košta. E sad što je cena manja od očekivane, pa svima nama fali još koji dinar. Prodao pšenicu jesenas po 18, soju po 40 a sa mojim prinosom za ovu godinu falilo mi je bar po 5 dinara više i za soju i za pšenicu.Prošle godine pšenice imao 68 metara, a soje 28 metara po ha, pa vi sad vidite.Prethodne bilo 85 i 44 metra.
 
Trazicemo od mladog gazde da stisne savetnika. :ppozdrav:
Mora i da preracuna koliko bi vise prometa napravio ako bi dao dinar dva gore, pa puta obrt...cekam S.S. da mu dam predlog. :D
 
6720e3a19110d5039adec18e47aebe0e.jpg
121f623f893e23133d45f396af64bcd1.jpg
507158fd9286730c5f8cff6aa1cc1c11.jpg
 
Nazad
Vrh