Nikad ovako !

Skoro sam gledao snimak kako popravljaju slupanog Teslu. Mislim da je bas taj model. Kompletna karoserija je izradjena od aluminijuma. Spajanje delova vrseno nitovanjem ili lepljenjem onim masama i industrijskim lepilima (poput lepka za soferke). Nije ni cudo sto ga je ovako otkinuo.
Usput protivnik sam elektricnih automobila, bar dok ne nadju resenje za cistu preradu litijuma i za proizvodnju elektricne energije iz obnovljivih izvora uz minimalne posledice po biodiverzitet ::super::
 
Skoro sam gledao snimak kako popravljaju slupanog Teslu. Mislim da je bas taj model. Kompletna karoserija je izradjena od aluminijuma. Spajanje delova vrseno nitovanjem ili lepljenjem onim masama i industrijskim lepilima (poput lepka za soferke). Nije ni cudo sto ga je ovako otkinuo.
Usput protivnik sam elektricnih automobila, bar dok ne nadju resenje za cistu preradu litijuma i za proizvodnju elektricne energije iz obnovljivih izvora uz minimalne posledice po biodiverzitet ::super::

I da je pravljen od celika pri toj brzini bi se raspao. Nedavno bila nesreca u Osijeku , grad , sa BMW peticom sletio ,pokupio znak, drvo pa jos jedno , motor sa haubom odletio od auta, troje mrtvih na mjestu , jedna djevojka cudom prezivjela iza suvozaca , tu ni celik ni pojasi nisu pomogli , inace dozvoljena brzina 50-60km.
 
Da, onaj bajo bez dozvole, 19 godina, pijan..... Znači preživela je, a pisalo se da je kritično. Dobro je, bar neko se izvukao kad je već tako moralo biti.
 
I dalje mi nije jasno , prednji točkovi su u vazduhu , zadnji ili vuku ili šlajfuju , ali zašto bi traktor pukao na pola ? Šta vuče motor i prednju sovinu naprijed dabi otkinulo spojne šarafe ?
 
Мајстори....нису могли веће закачити испред и иза трактора....још онај трза камионом.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Гледајући пакистанске камијонџије и оне са мтз 510 и осталим тракторима стекао сам утисак да људи немају осећаја за меру. До јуче коњи, магарци и волови а данас трактори који су преоптерећени. Па то му је можда једини начин транспорта и он мора да се докаже у селу. Да не пишем више неко ће ме погрешно разумети али оваквима више од ручних колица са гвозденим точком не би дао.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
U Pivnicama su blokirali kamione,ostala je još soja u hali pa su krenuli danas da izvlače... ali msm da je kasno...
 
Nazad
Vrh