Nikad ovako !

Kapije ljudi prave od debljih profila, ne vidim koji je proizvodjac izgleda neki turci.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Spoj zadnje grede s tim kratkim uzduznim je trebalo ojacati ispod preko varova sa kao nekim plocevinama,tu su mesta istezanja i pored ovako tanjih profila ,naravno da to nije moglo drzati dugo.Inace sa tim ojacanjima mislim da bi to islo bez problema,veoma dobra radna tela na tom razrivacu.
 
To se desilo tati 2 puta. Jednom na 539 vagnuo ga na bregu na kvacilu i samo zapusi na vazdusni filter. Drugi put na fapu 13ki. Ista situacija samo mu trebalo vremena da skonta. Shvatio tek kad je u rikvercu krenuo unapred :ROFLMAO: :ROFLMAO: .
 
Imao sam Jawu ČZ 175 1964. godište, točno sam znao kod startovanja na kurblu kad dati kontakt da se motor kontra zavrti. Bila je to dobra atrakcija.
 
Sveze nasut lokalni put "ulica". Komsija izvlacio osoku, a nijednom nije ocistio traktor... Ne dao Bog koliko blata je izvukao...
15e12fe5e18dc1d9eb894cc2e26f69cf.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Dal je neko nekad doziveo kontra paljenje, ja sam jednom imao priliku sa strane, da vidim kad kamaz dobije kontra paljenje na bregu neiskusan mlad vozac koji vise nikad seo nije za volan.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
Mome ocu je MTZ 52super u brdo krenuo da izvuce kamionku prikolicu i u pola brda dobije kontra paljenje i pocne u nazad da gura prikolicu sreca prikolica se poprecila i traktor zajasi rudu i ostane tako zakovan u pola brega.Posle jedva uspeo da se izvuce koliko se ukajlovao u rudu od prikolice.
 
Ma ovde nema krvi,jeste videli bilo onomad kad se autić pocepao na pola po dužini,vozač momak smotan na zadnjem delu auta a devojka suvozač po koja ogrebotina.
 
Pa i kod nas nedavno na naplatnoj rampi... kad je Skoda Superb uletela velikom brzinom bez kocenja i udarila u kolonu automobila koji su cekali red, vozac ne povredjen a putnik na zadnjem sedistu sav izlomljen, sta znace vazdusni jastuci
 
Moj drug je davno imao sudar sličan. Vozio Askonu i izlazio na magistralu a bmw ga pukao sa strane i prepolovio auto , dva dijela bila 20ak metara jedan od drugog. Kaže da je ostao živ samo zato što nije bio vezan a tako i ispada . U momentu udara prebacilo ga je na desni sic i tu je završio , a auto se raspalo na 2 dijela tako što je donji dio lijevog sjedala ostao u prednjoj a gornji dio sjedala u zadnjoj polovini auta ,znači da je bio vezan bilo bi svašta.
 
Nije mu došlo vrijeme. Šta sve čovjek preživi to je za ne povjerovati. Kad vratim film unazad i sam se čudim da nisam već završio putovanje.
 
Nesrecu koriste kao reklamu , vozac tesle isetao skoro nepovredjen , vozac nisana nastradao (oporavice se) , prosao kroz crveno sa oko 160km i udario sa boka ali zadnju polovicu.
 
Nije reklama bas kad je auto prepolovljen,kako bi bilo da je imao putnika na zadnjoj klupi...Ima srece sto se nije zapalio inace,te baterije planu kao od sale i posle ih ni cisterna vode ne ugasi.Jedan tesla auto je pri velikoj brzini (jer jbg ocigledno niko to ne vozi normalno kad do stotke ubrza brze nego vecina trkackih automobila),izgubio kontrolu i prilikom prevrtanja zapalio se,troje bilo u autu,dvoje napred koji su vezani su izgoreli zivi,a nazad putnik nije bio vezan pa je izletio kroz staklo tokom prevrtanja i preziveo uz par preloma.Nisu ljudi spremni na tako brze automobile,igraju se previse i sra... se desavaju brzo.
 
Nazad
Vrh