Nikad ovako !

Problem je što nas neko tera ka tome da se apsolutnio ne osudjuju takve stvari. Čak da takve žene (retko i muškarce) poštujemo i cenimo. Kao eto bore se kako zanaju i zaradjuju.
Eto ova jadna košarkašica moralo to da radi da hrani decu (inače 95% kurvi to govori), a prvi mesec zaradil ko što neko reče 100 000 €!!! Pa koliko i šta ta njena deca jedu??? :ROFLMAO:
Šta nam onda ostaje? Ceni kurve! Ceni lopove, al samo ove što kradu na veliko.
Nikako mi ne ide u glavu kako je naš narod spreman da "seče ruke" i "ubija na mestu" ove sitne lopove dok mu sa druge strane ovi što kradu milijarde uopšte ne smetaju. Što je najgore većina ljudi ih potajno (neko i javno) poštuje i ceni. Da ne pominjem ostalu fukaru i bagru koja je dobila opšte narodno poštovanje od 90-ih na ovamo. Ima kategorija više nego što mogu da nabrojim.
Jede samo tunjevinu Rio mare i Njeguški pršut. 🤣
 
mašina joj nije sapun da se potroši. 🤣
А, грешиш! Ево мало едукације за млађе (шта их чека) а старији већ знају. Зато је некада у вароши било "црвено фењерче" за старије. Кад жене потроше све јајне ћелије које су јој дате за живота (менопауза) више нису заинтересоване за мушкарце (чак им је и болно без лубриканата) док ми, с' друге стране, производимо сперматозоиде док смо живи. Зато нам је потребан редован секс да не дође до хормонског дисбаланса а онда су отворена врата за разне болештине.
 
Poslednja recenica ti je za duboku polemiku . Da je tako kazes onda monasi i episkopi ne bi doziveli mnogo godina . Neko moje razmislje 🤔
 
Jede samo tunjevinu Rio mare i Njeguški pršut. 🤣
Citao sam na netu da ljudi sa bitkoina prelaze na stednju u Rio mare tunjevini,u poslednjim godinama se to pokazalo bolje od berze.Najsigurnija investicija sa konstatnim rastom cene!Najbitnije je da je sami nepojedete,nego da je preprodate dalje. 8-)
 
Citao sam na netu da ljudi sa bitkoina prelaze na stednju u Rio mare tunjevini,u poslednjim godinama se to pokazalo bolje od berze.Najsigurnija investicija sa konstatnim rastom cene!Najbitnije je da je sami nepojedete,nego da je preprodate dalje. 8-)
Znaci to se desi kad cujem "on je pojeo sav svoj kapital".. Sad su neke stvari mnogo jasnije :ROFLMAO:
 
Evo šta se desi kada je prekoputaš komšija tajfun, bahat, bezobrazan i otprilike ubeđen da ja "guram" put na njega.... A kao ne zna da se tu put lomi....
Pre dve ili tri godine mi je mestimično spalio uvratine repice kada je prskao njegovu pšenicu.
Tu gde je flaša, tu je panj. Napravio je pizdarija i dalje, doduše manje ali potpuno nepotrebno jer ovaj deo puta održavaju moj stric, jedan prijatelj, ćale i ja. Inače put je bio ravan, utaban kao pista dok ga ovaj nije izmrko... Baš nemam sreće sa ovom njivom. Jesenas komšija pored totalisao samorast repice pa mi na mestima spalio 4-5m, sad ovaj....
 
Poslednja izmena:
Imam i ja takve. Put 3m u njih još ide, a oni sve u mene guraju pa oprskaju uzglavnicu celu pre par godina totalom meni suncokret. Celom širinom na 9 jutara.
Samo tanjirača uvatim pravac i smašinam sve uzduž kolko je put pa nek dođe da se žali ako sme.
 
Има и код мене један мало му па оре и сеје путеве. Геометри обележили моју и његову преко пута и џабе опет сјебе пут и посеје. Није му доста прошле године што су му синови најебали и опет алавише. Али, ја не **greška моје међе сам забио метар у земљу бетонске стубове да се лепо виде. Ја од мојих међа 5 метара газим у његово јебе ми се па коме пре досади.
 
Imamo i mi takvog… samo obrnuto… 15m put, a on odore do 3m pa mu nije sve jedno kad se okrene na putu (na odoranom)…

Slicno kao sto je kolega napisao…
 
Nije da pravdam takve ali, po meni, ako odore od puta pa vrati nazad, poravna i poseje to je u neku ruku i ok. Bar ne raste trava. Ali ako se buni tj nije mu dobro što je neko pogazio, dal zbog mimoilaženja ili nečeg drugog, e pa taj nije u vinklu! I još jedna stvar. Trebalo bi da se dogovori sa komšijom preko puta pa da podjednako otfikare i da im panj-međa bude jednako vidljiva, a ne da on skine 12m od puta koji je 15 a komšiji ćorak i još + pride da se komšijino gazi kada se mimoilaze.
Eno, Vode Vojvodine su tarupirale trsku pored kanala, i naravno išli su sa obe strane. Sa moje strane njive ima jedan deo gde je kanal već ušao u njivu tj nemaju pravo da gaze ali oni ipak prolaze i naravno neću se buniti jer ima delova gde je kanal dalje i ja to obradim, poravnam posejem, prskam ponekad ovršem, ponekad ne... Tu smo negde. Na nuli. Ali bolje i tako nego da imam džunglu pored njive.
 
U susednom selu postoji put koji je sirok 29 m po katastru. Ostalo od njega toliko da moze samo jedan traktor da prodje.

Fh68QQ3.png
 
Svi koji su u tom potezu bi trebalo da održavaju put da bude ravan kao pista i bez ijedne travke jer im to plati taj isti put koji su (malo previše) suzili u svoju korist.
 
Sad sam se setio da i mi imamo veliki put ko taj u Baricama i jeste pravac Alibunar pa kroz naš atar pa preko kanala DTD ta slika što si postavio.Jedino moj komšija ne ulazi.Ima princip i neće.
Kaga ne mrzi neka prati put, taman je povezan od BG-Alibunar-Vatin pa vetovatno dalje do TM.

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh