Nikad ovako !

To je nedaleko mene, ali ne znam pojedinosti... nije jedini u našoj okolici da je poginuo od tog kalcifikatora, ne znam što ljudi idu čačkat oko toga dok radi, mislim znam, ne iscuri do kraja, imao sam ga, ali ne bi ga diro dok vrte spirale unutra nema tih para...
 
Ово гледам већ годинама. Има и канал са улица аризоне и калифорније. Кад чујете приче људи који су доспели тамо и ово мало што имате почећете још више да цените. Већина тих људи су из добростојећих породица па чак и били на добро плаћеним радним местима. И одабере дрогу и остале **greška. Туци, удри и не говори зашто док се не опамети.
Већина у банкроту.
 
On je bio ovde iz mog kraja.
Pricali su svasta za njega ali mnoge je izlecio, i njihovi roditelji su bili prezadovoljni na njega, nisu ga pitali sta im je radio, bili su srecni sto su im deca zaista uspesno izlecena!!
Niko nikad nije pomenuo u javnosti to sto je organizovao sa njima radne akcije i pomagao mestanima u bilo kakvim poslovima gde se trazi iskljucivo ljutska radna snaga, mestani su se divili tom coveku.
I sami su imali svoju malu ekonomiju, gde se proizvodilo sve i svasta.
Tu se svako morao navici na disciplinu i odgovornost, slicno kao u vojsci.
I umesto takav covek da bude nagradjen sto je tolike ljude izlecio, oni ga strpaju u zatvor jer jednu budalu nije uspeo da izleci.
Licno ne verujem da ga je ubio ali eto...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam ga slušao par puta, i po meni je bio potpuno u redu.
Problem je lobi koji forsira drogu i nedozvoljava nikom da im ruši sneška.
Javnost uopšte nije stala u odbranu tog čoveka koji je toliko uradio za opšte javno dobro. Lično ja mislim da se ti drogeraški problemi i nemogu drugačije rešiti, nego radom i batinanjem(bez povređivanja, naravno), i da je njegova metoda potpuno relevantna.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Зато је и затворен центар за рехабилитацију јер су их успешно одвикавали од наркоманије. Ова госпођа што прича вероватно нема деце и није се сретала са наркоманима, а то се види и по њиховом успеху у рехабилитацији. Ово лечење баш никоме није одговарало из разлога јер су многи изгубили муштерије.
 
Pricao jedan covek njegovu muku sa sinom...ne dao bog nikom...
Ode na lecenje ocisti se a dileri bacaju u prolazu paketice u dvoriste...pa sve ponovo...na kraju je lose i zavrsilo
 
Зато је и затворен центар за рехабилитацију јер су их успешно одвикавали од наркоманије. Ова госпођа што прича вероватно нема деце и није се сретала са наркоманима, а то се види и по њиховом успеху у рехабилитацији. Ово лечење баш никоме није одговарало из разлога јер су многи изгубили муштерије.
Taj centar za rehabilitaciju u BG sluzi samo kao ukras, prvo neka izlece Mitrovica on je malo gore uz ulicu.

Tamo onima koji se lece bez problema prosvercuju drogu, kao lece se a ovamo droge u centru ima koliko hoces.
 
Poslednja izmena:
To potpisujem, a i centar za odvikavanje od alkoholizma nije ništa bolji..
Jednog mog poznanika su tri puta po tri meseca tamo držali bez ikakvog efekta..
Mislim, nikada se nisam sreo sa drogom čisto mi krivo što mi je nikada ne ponudiše.
Otprilike da se ja pitam kazna za dilere bila metak u čelo kao u Kini, bez suđenja. Da država nije glavni distributer, pohvatali bi sve dilere u roku od tri dana, ali neda im se, jer im je to glavni prihod za stranačko demokratske aktivnosti..



Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ima snimak kod kineza samo je metak bio u potiljak. Ima i jos neke zemlje sa strogim zakonima oko tih stvari, tako i treba i nemaju problema sa time.
 
Nazad
Vrh