Nikad ovako !

Dobro, bre, jel zvao neko oglas da pita šta kombajn ima od dodatne opreme?
 
Svira frulicu, jbm ga i to je umetnost valjda...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ма не разумете концептуалну уметност и перформанс молим да не коментаришете... ...
Да је икако могуће требало би питати министарство које је доделило медаљу за коментар. Реално мало тврђи ријалити у најави већ неколико дана код нас.
 
Pustio bih ja one zagorele camuge sa trecom nogom na nju, da je rastezu 48 sati bez pauze, kakav bi to performans i umetnost bila.
db25f1e8f80cec87cfa2b809d320b900.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Мислим да је дошло време за трећи светски рат да се покрљамо па ко претекне, претекао је јер ово прелази све границе здравог разума. Јбт ладно лику дуне у цевку и људи гледају и аплаудирају. Па ако је то култура у три лепе материне па сад свака она са Каћке петље и Плавог Моста може да каже да је концептуална уметница.
 
Мислим да је дошло време за трећи светски рат да се покрљамо па ко претекне, претекао је јер ово прелази све границе здравог разума. Јбт ладно лику дуне у цевку и људи гледају и аплаудирају. Па ако је то култура у три лепе материне па сад свака она са Каћке петље и Плавог Моста може да каже да је концептуална уметница.
E nek se i u Vrbasu zna za kaćku petlju..

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh