Nikad ovako !

Viđao sam ranije da se traktori tako prevrću bez fatalnog ishoda.. Nesreća..
 
Kod nas u selu redak je covek da nije imao prevrtanje bar jednom u zivotu.
Jbg, takvi tereni.
Kabina u 99% slucajeva je spasila glavu, bez kabine retki su pretekli, znam jednog samo...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Немам речи, како људи могу ово да гледају.
47894f3aef6d90eb1d80d1c1240dc5b3.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Bar ne baca napolje gde stigne.
Generalno, imamo tu iskrivljenu sliku patriotizma pa smo patriote samo kada na recima treba srbovati a sto se tice smeca, bacamo gde sta stignemo kao najgore stetocine.
Mene je to pre vise godina osvestilo kad sam isao preko pa kroz tudje drzave nisam bacao nista van kante za smece i onda se mislim, zasto tudje lepo znamo da postujemo a kod sebe bacamo gde sta stignemo. Pa valjda mi je moja domovina bitnija.
 
Sreća vaša što ne morate svaki dan da gledate moj kombajn iznutra, nije mi dobro a moram da ćutim...
 
Тако је и мој отац док је пушио трактор и комбај као пепељара јбм ти дошло ми пар пута да га запалим са све машином. Сад више не пуши али кад чујем празну пивску флашу иза седишта да звецне језа ме кроз кичму прође, одма је зграбим и на сред авлије је завалим нека пуке па се распе,а нека преживи али ћути и скупи сву срчу.
 
Тако је и мој отац док је пушио трактор и комбај као пепељара јбм ти дошло ми пар пута да га запалим са све машином. Сад више не пуши али кад чујем празну пивску флашу иза седишта да звецне језа ме кроз кичму прође, одма је зграбим и на сред авлије је завалим нека пуке па се распе,а нека преживи али ћути и скупи сву срчу.
Drugar i ja po ataru skupili dve gajbe staklenih flasa pre koju godinu. Ne moram da se pisem u radnji
 
Једном човеку пластична флаша падне испод кочнице, окрене низ брдо, не може да стане. Трактор и балирку су скупљали магнетом, један точак никад нису нашли.

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Tako i meni bila voda u plasticnoj flasi uz desna vrata kabine i u voznji se okrene i gde ce nego pod kocnicu. Zamalo nisam otiso pod stom. Tad reko da napravim neki nosac da se ne izvrce i evo par godina nikako da se nakanim.
 
Nazad
Vrh