Nikad ovako !

Ovo je od brata traktor,kosio neku njivu i kad je krenuo nizbrdo potjera ga i srećom zaustavio se kod nekog drveta zato je ovakva hauba.A prije njega je neko drugi vozio traktor a on nije znao da je taj isključio prednju vuču, jer na ovom traktoru nikad ne isključuje prednju vuču.
 
Jutros dosla komsinica ciganka ( ne romkinja, CIGANKA ) koja zivi u kuci kojoj fali dobar deo crepa na krovu i samo sto se nije srusila,bez struje i vode. Dosla da pozajmi 200 din jer je njoj ostalo samo 100 a cigarete joj kostaju 300 din:eek:,vratice kada primi "pomoc":mad:,da stvar bude gora dao sam joj.
 
Postoji lek i za njih, samo im kažeš čarobnu reč:"Nemoj da ti kunem dušu" i ako su obećali nešto ili pozajmili održe reč i vraćaju.
 
Danas sam sikiricom usitnjavao neko granje i jedno parče grane je odskočilo i ošinulo me jako u obrvu i slabije u oko. Srećom bez posledica, ali sam odmah batalio posao i uzeo zaštitne naočare. Đavo ne spava, koristite zaštitnu opremu!
 
Ovo je od brata traktor,kosio neku njivu i kad je krenuo nizbrdo potjera ga i srećom zaustavio se kod nekog drveta zato je ovakva hauba.A prije njega je neko drugi vozio traktor a on nije znao da je taj isključio prednju vuču, jer na ovom traktoru nikad ne isključuje prednju vuču.
Sta bi promenila prednja vuca?
 
Na istu temu " enormne " zarade jutros u dnevniku RTS -a rekoše kako ce ove god.malinari da dobiju otkupnu cenu kao nikada do sada ( da olepe pare )
 
Kod nas 400din/kg al' to ove godine kad je nema!!
Sta nam rade te krvopije to nije normalno!
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh