Nikad ovako !

Bilo je dozvoljeno na papiru ali ne i u praksi.Nešto se šuška da će ukinuti i svetla po danu.
 
Bilo je dozvoljeno cak je iu testovima bilo trik pitanje.Sva vozila koja se krecu brzinom manjom od 30 kmh mogu se obici na punoj liniji ako se ne ugrozava bezbednos saobracaja,To je iz starog zakona

- - - - - - - - - -

Bilo je dozvoljeno na papiru ali ne i u praksi.Nešto se šuška da će ukinuti i svetla po danu.
Kada su kod nas uveli u Nemackoj ukinuli.Zbog ekologije
 
U naseljenom mestu i ne bi trebala svetla...
Ma kod mene je saobracaj katastrofa,al ja to ne **greška ako on nece da se skloni ja jos nateram na njega pa u kanal,ako stane e onda dobije bensedin.Jbt normalan covek kada vidi masinu van gabarita skloni se sa strane,smota na cupriju,ovi stanu na sred puta i cekaju da se ja sklonim,je.o ih onaj ko ih dovo...
 
Наравно да и треба да стану на сред пута, смањи габарите, ти си тај који прелази дозвољење габарите а идеш без пратње за вангабаритно возило

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
To nije drug na drumu a još malo će izglasati neki zakon da će biti obavezno letenje poljoprivrednih mašina kao u filmu povratak u budućnost. :osmeh:
 
Taman se tu formirao put, a oće baća da se širi. E pa nemere.
3b00004d67ed809de2ddc50bf8be3ead.jpg
6295379504aa4a9a3d34628516509902.jpg
2dbd25fe95653b4af458d05ff6845c28.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogao je s one strane puta po meni svima da ispravi pošto tu put treba da je 27 metara...Ovaj ko je ogrebao leniju i nije toliko ušo u put kao ovi sa preke strane samo jbg. kako on kaže tu se "formirao" put pa je čovek mislio u tom momentu da podeli pravdu i da poravna te ogrebotine jel bože moj nemogu da prođu na 27 metara,gde bi malo iskusniji pilot spustio mlazni avion...:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh