Nikad ovako !

E kad smo mi stoka rogata jbte mesto da se svi dignemo kao u Grckoj i Madjarskoj i da porteramo taj sljam od ljudskog roda iz zemlje ne mi jos moramo da cutimo i da trpimo jos i njihovo izdrkavanje po nama.
 
Не верујем да је тако било....поготово што је на ФБ објављено

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока
Ма то или пандур или вучићев војник ,као онај драган ту са форума што нас је убеђивао како је закон о пољ. земљишту добар (ако је ту нека сад објасни добре стране тог закона) па сад увалио своје **greška у општинску фотелју за 50 до 100 хиљада платицу и 3 % мора да уплати вучићу.
 
Ма то или пандур или вучићев војник ,као онај драган ту са форума што нас је убеђивао како је закон о пољ. земљишту добар (ако је ту нека сад објасни добре стране тог закона) па сад увалио своје **greška у општинску фотелју за 50 до 100 хиљада платицу и 3 % мора да уплати вучићу.
Ко то?

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока
 
Ма то или пандур или вучићев војник ,као онај драган ту са форума што нас је убеђивао како је закон о пољ. земљишту добар (ако је ту нека сад објасни добре стране тог закона) па сад увалио своје **greška у општинску фотелју за 50 до 100 хиљада платицу и 3 % мора да уплати вучићу.
Vec sam pominjao tog ljigavca. Licno sam imao duele sa njim ovde na forumu.Voleo bi da cujem sta danas misli posle usvajanja tog sramotnog zakona, ali ako je istima da se udomio u opstini sve je jasno. Sendvicar i bot.

- - - - - - - - - -

Чудно ми је, а ви слободно верујте у ФБ и све што објаве којекакви идиоти, поготово рекла казала.

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока
Nije rekla kazala. Stvarno se to desilo. Nasa opstinska vlast je osposobila jedno staro naselje gde je prihvacen jedan broj izbeglica. Tesko nama.
 
Osl,ne sme i ne moze da na nikoga utice kako bi promenio svoj iskaz u podnosenju k.prijave jer je to k.delo za koje se dobija otkaz,suspenzija pa i zatvor,znaci ovo sa otmicom deteta nema nikakve veze,sta god mi mislili i bili ogorceni na nasu vlast znajte da jos ima postenih i nepokupljivih
 
Vec sam pominjao tog ljigavca. Licno sam imao duele sa njim ovde na forumu.Voleo bi da cujem sta danas misli posle usvajanja tog sramotnog zakona, ali ako je istima da se udomio u opstini sve je jasno. Sendvicar i bot.

- - - - - - - - - -


Nije rekla kazala. Stvarno se to desilo. Nasa opstinska vlast je osposobila jedno staro naselje gde je prihvacen jedan broj izbeglica. Tesko nama.
Odakle je taj dragan?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Osl,ne sme i ne moze da na nikoga utice kako bi promenio svoj iskaz u podnosenju k.prijave jer je to k.delo za koje se dobija otkaz,suspenzija pa i zatvor,znaci ovo sa otmicom deteta nema nikakve veze,sta god mi mislili i bili ogorceni na nasu vlast znajte da jos ima postenih i nepokupljivih
A takvi nisu na vlasti.
Takve postene i nepotkupljive ne primaju u stranke zato sto ne zele a i jer se takvi za sendvic kao sto i sam napisa - ne kupuju.
 
Vec sam pominjao tog ljigavca. Licno sam imao duele sa njim ovde na forumu.Voleo bi da cujem sta danas misli posle usvajanja tog sramotnog zakona, ali ako je istima da se udomio u opstini sve je jasno. Sendvicar i bot.

- - - - - - - - - -


Nije rekla kazala. Stvarno se to desilo. Nasa opstinska vlast je osposobila jedno staro naselje gde je prihvacen jedan broj izbeglica. Tesko nama.
Ако се то баш тако десило и ако су то тако урадили у ПУ Кикинда, поделити им отказе моменталне и кривичне пријаве свима одговорнима. Баш ћу да се распитам.

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока
 
Srbijo majko....

DDzMY0QWsAAuxyg.jpg
 
To je po slikama zadnja njiva koja se granici sa Lockim atarom,ii ja izlazim na tu njivu i jos 2 Titeljana,i 10 Locana,sad sa gledo dugacka je 420 metara, neverujem da su komsije nego neko od kombajnera,bar tako mislim,zato sto uvek pogaze 2 reda tu,valda racunaju bolje da se svadjam sa jednim nego sa njih 13.
 
Poslednja izmena:
Tako je Stevo to je ta njiva... samo sto nije pogaženo - već oprskano hemijom.
 
Poslednja izmena:
Znam dobro tu njivu godinama sam baliro na njoj,pogaze kasnije kombaji uvek 2 reda ,na to sam mislio.
 
Nazad
Vrh