Nikad ovako !

Odlicno napravljena montaza. Pazljivo pogledaj te snimak i videcete da auto nikako nije mogao da predje preko nje, to jest polozaj tela ne odgovara udarcu auta. I jos jedna stvar, u ovakvim udarima pesak udara u soferku.
 
Nije montaža.Uspori pa ćeš videti kako telo pada ukoso pod točak a i sam udarac u telo ne dozvoljava da odleti na šošerku.
 
Lazni. Auto prednjim levim tockom nije presao preko njenog tela. Nije "poskocio" uopste, tako da je nemoguce da je dosla u polozaj koji se vidi na kraju kad lezi ispod auta.
 
pogledajte kako je ona stajala kada je udario auto a kako leži kasnije razlika je tačno 90 stepeni znači nameštaljka :D
 
Imao sam saobracajku i provereno znam koliko su moguce rotacije...tako da ta pozicija de joj je gava ne znac nista,mogla je i za 180* da zarotira.
 
Ako malo pogledate videcete da nije bocni udarac pa da ona skoci na sajbu vec od pozadi po kolenima i auto je nju prvo malo nosio pa je tek onda pala pod auto nakon cega je poskocio.
 
I ja mislim da je nameštaljka, ne po udaru i položaju tela već po reakciji kamermana. Ne znam ko bi u takvoj situaciji bio toliko priseban da napravi takav snimak, i da se vidi vozač (kad je pre izašao iz vozila u stanju šoka) kao i žrtva udesa. Ne vide se čak ni oštećenja na autu. :sta:

Pokušao sam da učitam klip u VirtualDub pa da vidim ključni momenat frejm po frejm, ali nisam uspeo, ne prepoznaje format ili već tako nešto. :udri:
 
Nazad
Vrh