Nikad ovako !

Ovde jedino da se ljudi udruze da plate sami bager i da negde tu vodu odvedu ako ima gde.
 
Kako bi vama bilo da se vasaoj mladaoj cerki ili supruzi desi tako nesto. Dali biste isto tako komentarisali?
 
Moze se desiti bilo kome ako se nevodi racuna a u ova vremena su mnogi zauzeti mobilnim ,lickanjem, jakom muzikom i svime onim sto odvraca paznju sa puta. nije ni cudo sta se sve desava . od samog ponasanja za volanom mnogo zavisi sta ce se desiti i ishod a nedaj boze samo povredjenih i poginulih a toga sve vise upravo zbog ljudskog faktora. Zao mi je svake osobe ali jednostavno se vrlo malo racuna vodi o uslovima puta i saobracaju uopste i pravilima .Ali jednu stvar cu reci samo a to da deca sama kad bi zaradila taj auto ili bilo ko mislim da bi se ipak drugacije ponasali donekle. Koga je nesto debelo kostalo ili teskim trudom zaradjeno sigurno ce vise racuna povesti nego od onih koji i neznaju raditi i zaraditi ,ali zato znaju piti i drogirati se ,sminkati i voditi razgovore u voznji
 
Milane to je humana varijanta, a imaju rusi i drugih nacina da upozore vozaca kada je u pitanju nedozvoljeno parkiranje. :osmeh:


 
Nije fazon da budeš ironičan. Ili si možda i ti u nečemu bahat kao ovi vozači na snimcima?
Prvo sam pomislio na poštene političare, zatim bahate "bizmismene" i lokalne kriminalce. Baš tim redom.
Njih bih rado prevaspitavao. Samo kako se organizovati? Pojedinačno ne može puno da se uradi, nadmoćniji su.
 
Tu je rec o dokazivanju 1000% ovaj momak je ocigledno pun para a taj auto sto su betonirali ne vredi vise od 150e... Sta je za njega da kupi neku krsinu + beton da bi ispao faca kad vec ima brdo para...

I na kraju ce ga prodati na kilo i izvuci pare tako pun betona.. :haha:
 
Ja sam komentarisao snimak za Stop Xam pošto sam ih pogledao još nekoliko. Betoniranje je uletelo u međuvremenu.

Послато са GT-S7582 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh